Jak wgrać e-booki z Książek Google Play na czytniki PocketBook?

Jedną z zalet czytników Pocketbook jest możliwość zgrywania e-booków na kilka różnych sposobów. Jeśli posiadasz publikacje kupione w Książkach Google Play, z tego artykułu dowiesz się, w jaki sposób wgrać je na swój czytnik marki PocketBook. 

Jak wgrać książki z Google Play na czytnik e-booków PocketBook

SPOSÓB 1 

Najłatwiejszą metodą jest pobranie bezpłatnej aplikacji PocketBook na telefon lub tablet, a następnie zsynchronizowanie jej z kontem w Książkach Play. Następnie należy zsynchronizować swój e-czytnik z kontem PocketBook Cloud i gotowe. To rozwiązanie przypadnie do gustu osobom, które nie chcą korzystać z rozwiązań zewnętrznych firm.

Jak pobrać książki Google Książki na czytnik e-booków marki PocketBook?

SPOSÓB 2

Jeśli nie masz smartfona lub tabletu albo po prostu nie chcesz pobierać oficjalnych aplikacji Pocketbook, istnieje inna metoda. 

  1. Utwórz konto w Adobe Digital Editions i pobierz odpowiednie oprogramowanie
  2. Po zarejestrowaniu konta należy przejść do menu ustawień w  Pocketbooku i wprowadzić swój identyfikator Adobe ID. 
  3. Następnie możesz wejść w zakładkę zakupów e-booków w Google Play, na której znajduje się lista wszystkich kupionych tytułów.
  4.  W prawym dolnym rogu znajdują się trzy małe kropki. Kliknij Eksportuj jako EPUB, a następnie pobierze ebooka na komputer.
  5. Otwórz Adobe Digital Editions i kliknij Import Book (Importuj książkę) i znajdź pobraną książkę. 
  6. Następnie podłącz Pocketbooka do komputera PC / MAC za pomocą kabla USB i kliknij Autoryzuj to urządzenie / Autoryzuj ten komputer. 
  7. Następnie możesz kliknąć  e-książkę prawym przyciskiem myszy, co pozwoli na wysłanie wybranego tytułu DRM-EPUB na Twój czytnik Pocketbook.

 

5 sposobów jak wgrać ebooki na czytniki PocketBook

źródło: goodereader.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *