Dlaczego warto mieć Cybooka Muse Light?

Firma Bookeen jest przedsiębiorstwem często niedocenianym na rynku czytników ebooków. Chcielibyśmy przedstawić jeden z czytników tej firmy, który jest godnym rywalem Kindli. Cybook Muse Light, bo o nim mowa nazywany jest jednym z najlżejszych i najmniejszych czytników jakie funkcjonują obecnie na rynku w tej klasie cenowej.

Przejdźmy jednak do konkretów.

1. Podświetlenie z technologią FrontLight

Cybook Muse Light, Bookeen, Kindle, czytników ebooków, technologią FrontLight, podświetlenie

Wspomniane 20 poziomów regulacji jasności sprawia, że zmieniające się warunki atmosferyczne nie będą stanowiły problemu, a co więcej czytanie w zaciemnionych pomieszczeniach (np.: pociągach, korytarzach uczelnianych itp.) będzie komfortowe. Warto jeszcze wspomnieć o powłoce rozprowadzającej światło, która dba o wzrok!

2. Waga piórkowa wśród czytników

Cybook Muse Light, Bookeen, Kindle, czytników ebooków, technologią FrontLight, podświetlenie

Tak jak wspomniano, smukłe wymiary czytnika to niezrównana czołówka w jego klasie cenowej. Dodatkowo został wyposażony w 6″ ekran (tak jak większość czytników obecnych na rynku)  najnowszej generacji E Ink Carta. Należy podkreślić, że rozmiar czytnika połączony z rozmiarem jego ekranu sprawia, że Cybook Muse Light jest idealny do damskiego torebki i nie tylko!

3. Maksymalnie długi czas pracy na baterii.

Cybook Muse Light, Bookeen, Kindle, czytników ebooków, technologią FrontLight, podświetlenie

Czytnik Muse Light został wyposażony w baterię o pojemności 1900mAh, co sprawia, że czytnik na pewno dotrzyma Ci kroku przez cały dzień, tydzień lub nawet miesiąc w zależności od potrzeb. Producent podaje, że w pełni naładowany akumulator wytrzymuje nawet ponad miesiąc bez ładowania. Trzeba jednak wziąć pod uwagę sposób użytkowania czytnika  (czas czytania, włączone Wi-Fi i podświetlenie).

4. Cybook Muse Light- wybierasz?

Czytnik Cybook Muse Light można określić trzema słowami: lekki, elegancki i nowoczesny.  Dodatkowe funkcje jak: interfejs dostępny w 27 językach (w tym polski), łączność Wi-Fi, przeglądarka stron internetowych, perfekcyjna obsługa większości formatów ebooków, 20 wielkości czcionek, reflow PDF, słowniki, nowy interface, a także inne funkcje sprawią, że jest wart uwagi!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *