5 najlepszych czytników na Walentynki

Walentynki to czas miłości i szczególnego jej okazywania. To momenty niezapomniane nie tylko dla zakochanych, ale także tych kochających miłością platoniczną. Jakie uczucia by się w Was nie głębiły, to dobra okazja do sprawienia prezentu, sobie lub komuś. Przedstawiamy subiektywny wybór czytników e-booków idealnych na Walentynki.

PocketBook Touch Lux 4 GoldPocketBook Touch Lux 4 idealny na prezent dla kobiety na walentynki

Kolor szlachetnego złota, niesamowita funkcjonalność, wysoka ostrość obrazu, wielozadaniowość, obsługa ponad 20 formatów plików, profesjonalne słowniki. Najnowsza wersja technologii e-ink w połączeniu z równomiernym i w pełni regulowanym podświetleniem to rozwiązanie, które pokochają oczy każdej kobiety. Możliwość przystosowania czytnika do wszystkich warunków zewnętrznych od pustynnego słońca po egipskie ciemności, to kolejna jego wyjątkowa zaleta.

PocketBook Touch Lux 4 Gold kupisz tutaj

PocketBook Basic Lux 2
pocketbook basic lux 2 czytio

PocketBook Basic Lux 2 to niezwykłe urządzenie łączące w sobie
prostotę, design oraz zaawansowaną
technologię. Kolor czarny sprawdzi się szczególnie u mężczyzn, którzy pokochają ten czytnik za minimalizm i wielozadaniowość. PocketBook Basic Lux 2 waży zaledwie 155 gramów, posiada slot na kartę SD oraz ekran o rozdzielczości 212 dpi! To niezwykle rzadko spotykana zaleta wśród tańszych eczytników, co czyni ten model jeszcze bardziej wyjątkowym.

PocketBook Basic Lux 2 kupisz tutaj

PocketBook Touch HD 3
Czytnik e-booków pocketbook touch HD 3 wodoszczelny

PocketBook Touch HD 3, wykonany zgodnie z najlepszymi praktykami producenta, to oferta pełna wielu możliwości. Dotykowy ekran, wbudowane łącze Wi-fi, preinstalowane słowniki, menu w jednym z ponad 30 języków oraz obsługa ponad 20 formatów plików w zupełności by wystarczyły nawet bardziej wymagającym czytelnikom. Jednak firma PocketBook nie poprzestała na takich rozwiązaniach i dodała jeszcze opcję słuchania plików mp3, podświetlenie SMARTlight oraz wodoszczelność . Pokochają go zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

PocketBook Touch HD 3 kupisz tutaj

Kindle 10 bez reklam

Kindle 10 to design, interfejs i system oświetlenia nowej generacji, które wypełnią doskonałą harmonią chwile przyjemności zakochanych, jakie spędzą z bohaterami swoich ulubionych książek. Wspólne czytanie przy kominku, to romantyczna propozycja nie tylko na walentynki.

Kindle 10 kupisz tutaj

PocketBook InkPad 3
Czytnik PocketBook InkPad 3

PocketBook InkPad 3, to najwyższa możliwa jakość obrazu na 7,8-calowym ekranie, dzięki której czytanie ulubionych ebooków stanie się jeszcze przyjemniejszym doświadczeniem. Wszystko dzięki topowej rozdzielczości ekranu 300 dpi, w najnowszej technologii e-ink Carta. Doskonale sprawdzi się do czytania PDF, także w ciemności, dzięki podświetleniu SMARTlight. Poza tym wyposażono go również w wyjście słuchawkowe przez adapter. Każdy mężczyzna będzie z niego niesamowicie zadowolony.

PocketBook InkPad 3 kupisz tutaj

Walentynki już niebawem, warto zatem zawczasu wyposażyć się we wspaniały prezent dla siebie lub drugiej połówki.

walentynki na czytio pl promocje czytnik e-booków

Test: PocketBook InkPad 3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *