Najlepsze czytniki na Walentynki 2023

Walentynki to czas miłości i szczególnego jej okazywania. To momenty niezapomniane nie tylko dla zakochanych, ale także tych kochających miłością platoniczną. Jakie uczucia by się w Was nie głębiły, to dobra okazja do sprawienia prezentu, sobie lub komuś. Przedstawiamy nasz wybór czytników e-booków idealnych na Walentynki.

Najlepsze czytniki na walentynkowy prezent

Najlepsze czytniki na walentynkowy prezent

Rubinowy PocketBook Touch Lux 5

Funkcje czytania pb touch lux 5

Czytnik w kolorze szlachetnego rubinu to połączenie wygody, intuicyjności i funkcjonalności. 6-calowy, dotykowy ekran w połączeniu z 4 przyciskami to komfort użytkowania, a regulowane podświetlenie zapewnia, że lektura będzie czytelna w każdym otoczeniu. Łatwe w obsłudze, dedykowane aplikacje Legimi i EmpikGo oraz dostępna przeglądarka gwarantują bezprzewodowy dostęp do nowych pozycji w dowolnym momencie. Zarówno sam czytnik, jak i połączenie go z jednym z dedykowanych etui przykuje wzrok każdej walentynki i pozwoli zanurzyć się w lekturze nie tylko wygodnie, ale też stylowo.

PocketBook Touch Lux 5

Biały Onyx Boox Leaf 2

Onyx Boox Leaf 2

Onyx Boox Leaf 2 to czytnik charakteryzujący się swoją lekkością, poręcznością i rozbudowanymi funkcjami. Kompatybilność ze Sklepem Google Play zapewni dostęp do tysięcy aplikacji, tym samym jeszcze bardziej zwiększając możliwości czytnika. Zamontowany ekran jest 7-calowy, o wysokiej rozdzielczości 300 dpi z wbudowanym podświetleniem, które pozwala na regulację barwy oraz natężenia światła. Wbudowana pamięć ma pojemność aż 32 GB, a jeśli to okaże się niewystarczające, z łatwością rozszerzymy ją za pomocą karty SD lub innego, zewnętrznego nośnika pamięci. Minimalistyczny design w klasycznej bieli to kwintesencją elegancji. Onyx Boox Leaf 2 przypadnie więc do gustu kobietom jak i mężczyznom.

Onyx Boox Leaf 2

Granatowy Kindle 11

Kindle 11

 

Kindle 11 to minimalistyczny design, przejrzysty interfejs i kompatybilność z produktami Amazon. 6-calowy ekran E-Ink jest czytelny przy zewnętrznym oświetleniu, a zamontowane, białe diody LED rozświetlą go kiedy w lekturę zanurzamy się w ciemniejszym otoczeniu. Wysoka rozdzielczość 300 dpi wyraźnie wyświetlą nawet najmniejszą czcionkę czytanej książki 16 GB pamięci wewnętrznej oraz kompatybilność z wieloma formatami zapewni, że na Kindle 11 znajdzie się miejsce na wszystkie lektury obdarowywanej walentynki.

Kindle 11

Miedziany PocketBook Era
PocketBook Era

Dzięki PocketBook Era nie musisz wybierać pomiędzy wygodą a atrakcyjnym wyglądem. Niecodzienny kształt w połączeniu z miedzianymi detalami wpasuje się do stylu Pań jak i Panów. Aplikacje Legimi i EmpikGo pozwolą na dostęp do tysięcy książek, a 64 GB pamięci wewnętrznej z łatwością przechowa te, które sami zgramy na czytnik. 7-calowy ekran z regulowanym podświetleniem oraz certyfikat wodoodporności IPX8 zapewnią komfort czytania oraz słuchania w każdych warunkach.

PocketBook Era

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *