Etui Kobo Clara 2E Basic Granatowe Etui Kobo Clara 2E Basic Granatowe
Etui Kobo Clara 2E Basic Granatowe
Etui Kobo Clara 2E Basic Granatowe

Etui Kobo Clara 2E Basic Granatowe

119 zł
Nowość

Dostępność: Wysyłka w 24h


Metody i koszty wysyłki:

- Kurier UPS / DPD - 19 zł

- Kurier UPS / DPD, pobranie - 22 zł

- Paczkomaty 24/7 - 16 zł

- Odbiór osobisty (Wrocław, Lelewela 4) - 0 zł

Etui Kobo Clara 2E Granatowe

To etui pasuje wyłącznie do modelu Kobo Clara 2E.

Konstrukcja etui jest zabudowana, dzięki czemu zapewnia większe bezpieczeństwo czytnika i ochronę przed zarysowaniami. Pokrowiec został jednak wykonany w taki sposób, aby  ładowanie, włączanie, czy użytkowanie Kobo Clara 2E były łatwo dostępne i przyjemne.

Materiały wykorzystane do produkcji etui pochodzą z recyklingu, w tym plastik, z którego wykonano mikrofibrę znajdującą się w wewnętrznej części pokrowca. W 40% pochodzi z plastikowych butelek po wodzie. Decydując się na Kobo Clara 2E Basic SleepCover wybierasz więc przyjazne dla środowiska rozwiązanie, nie rezygnując przy tym z ochrony swojego urządzenia.

Granatowa eko-skóra z której wykonano etui prezentuje się bardzo elegancko. Szara, wewnętrzna wyściółka jest miła w dotyku, dzięki czemu oferuje komfort nawet podczas długich sesji czytania.

Obsługiwana przez etui funkcja Sleep Mode sprawia, że włożony w nie czytnik automatycznie wybudza się po otwarciu pokrowca oraz wygasza po zamknięciu. Takie rozwiązanie nie tylko jest bardzo wygodne, ale też pomaga zmniejszyć zużycie baterii Kobo Clara 2E.

 

OCENA: ()

Zadaj pierwsze pytanie do tego prodktu.

Produkty do porównania:

Brak produktów do porównania.

Ostatnio oglądane produkty

Etui Kobo Clara 2E Basic Granatowe

Zapisz się na newsletter Czytio.pl