Rysik Wacom Onyx Boox Note Air Rysik Wacom Onyx Boox Note Air Rysik Wacom Onyx Boox Note Air Rysik Wacom Onyx Boox Note Air
Rysik Wacom Onyx Boox Note Air
Rysik Wacom Onyx Boox Note Air
Rysik Wacom Onyx Boox Note Air
Rysik Wacom Onyx Boox Note Air

Rysik Wacom Onyx Boox Note Air

169 zł

Dostępność: Produkt wyprzedany (brak w magazynie)


Metody i koszty wysyłki:

- Kurier UPS / DPD - 19 zł

- Kurier UPS / DPD, pobranie - 22 zł

- Paczkomaty 24/7 - 16 zł

- Odbiór osobisty (Wrocław, Lelewela 4) - 0 zł

Rysik Onyx Boox Note Air

Rysik Onyx Boox Note Air został stworzony z myślą o płynnym notowaniu, pisaniu oraz szkicowaniu. Zapewnia niemal identyczne wrażenia jak podczas notowania standardowym długopisem.

Miękka stalówka o średnicy 0,8 mm umożliwia tworzenie precyzyjnych projektów oraz manipulowanie grubością linii za pomocą siły nacisku. Rysik wyposażono w funkcję magnetyczną, dzięki której można wygodnie przyczepić go do czytnika Onyx Boox Note Air. W dodatku waży zaledwie 15 gramów.

Rysik jest kompatybilny z Onyx BOOX Max Lumi, Max 3, Max 2, Note 3, Note Air, Note2, Note Pro, Note, Nova3, Nova2, Nova pro oraz reMarkable, jednak funkcja magnetyczna działa tylko i wyłącznie z czytnikiem Onyx Boox Note Air.

Średnica rysika 9,5 mm
Stalówka: miękka  0,8 mm
Waga: 15g

Stalówka BOOX Pen, dostosowana przez firmę Wacom, jest cienka, podobnie jak ołówek, a jej maksymalny nacisk wynosi tylko 500 gf obciążenia. Dlatego zaleca się ostrożność, ponieważ przy użyciu rysika z dużym naciskiem, bardzo możliwe jest złamanie stalówki. 

Rysik Wacom do Onyx Boox Note Air

OCENA: ()
2021-03-19 02:08:23

Rysik Wacom Onyx Boox Note Air

Używałem tego pisaka z satysfakcją od czterech miesięcy i dałbym 5 gwiazdek, ale...
Niestety, właśnie złamałem końcówkę podczas pisania pod skosem. Ułamała się tak, że nie da rady wyciągnąć pozostałej resztki, żeby wymienić sam ten sztyfcik. Trzeba kupić nowy, właśnie tutaj zamówiłem. Jeśli znów się ułamie, to dam spokój i zostanę przy zapasowym pisaku LAMY EMR. Nie jest tak wygodny jak ten i pisze się inaczej, ale też dobrze leży w dłoni i ostatecznie może być.

Wygląda, że takie uszkodzenie jest typowe, bo w serwisie help.boox.com jest artykuł o tytule "How to take out a broken nib of your Boox pen comes with Note Air when a nib is broken/snapped?". Szczegółowa instrukcja, jak wydobyć resztkę złamanego sztyftu, ze zdjęciami poglądowymi. Mi niestety się wyjąć nie udało, mimo kilku prób wg instrukcji i z okularami zegarmistrzowskimi na nosie.

Moje doświadczenia z rysikiem Note Air (prócz dzisiejszego zniszczenia go) są bardzo dobre:

* używałem od listopada, czyli cztery pełne miesiące, w zasadzie codziennie do zapisywania notatek, rysowania. Egzemplarz dostarczony razem z Note Air
* pisze się wyśmienicie i bardzo wygodnie. Lekko i płynnie, jak dobrym piórem kulkowym
* do rysowania sprawdza się też świetnie
* spadał przynajmniej kilkanaście razy na podłogę podczas noszenia, niestety magnes jest słaby i nie trzyma wystarczająco mocno przy boku ekranu, łatwo zgubić. Jednak przetrzymał te upadki

Po dzisiejszym ułamaniu końcówki tak, że nie da rady wyjąć pozostałości, zastanawiam się, jaki sens mają dostępne zestawy wymiennych sztyftów?

Tak, jak napisałem na początku, zmówiłem nowy egzemplarz pisaka, daję drugą szansę i zobaczę, ile wytrzyma. Będę używał ostrożniej i pilnował, żeby nie spadał na podłogę. Może to wystarczy


2021-03-22 10:59:34

Rysik Wacom Onyx Boox Note Air

@Sebastian prosimy o kontakt mailowy oraz przesłanie zdjęć uszkodzonego rysika.


2021-08-13 09:46:12

Rysik Wacom Onyx Boox Note Air

Mam taki sam przypadek co Sebastian. Złamała się stalówka i nie bardzo widzę opcje wyciągnięcia tego co pozostało.


2021-08-13 09:57:13

Rysik Wacom Onyx Boox Note Air

Rysik jest całkiem ok do pisania i rysowania. Sposób na parkowanie / przechowywanie jest słaby. Z urządzeniem dostałem plastikowo materiałową wsówkę na rysik. Ładnie nakleiłem ale przy każdym wkładaniu stalówka zawadza się i haczy o materiał. Pomyślałem będę wkładał drugą stroną to mi się stalówka w plecaku złamała i teraz już nie mam czym pisać.


2021-08-13 10:32:32

Rysik Wacom Onyx Boox Note Air

Uff, udało mi się wyciągnąć igłą resztę rysika.


2021-09-23 11:34:06

Rysik Wacom Onyx Boox Note Air

Miałem podobny problem. Ogólnie rysik jest bardzo spoko. Niestety magnes jest słaby i często rysik spadał. Aż w końcu spadł i stalówka się połamała. Zamówię inny :-(


Zadaj pierwsze pytanie do tego prodktu.

Produkty do porównania:

Brak produktów do porównania.

Ostatnio oglądane produkty

Rysik Wacom Onyx Boox Note Air