Etui Onyx Boox Poke Szare
Etui pasuje wyłącznie do czytnika Onyx Boox Poke 2 oraz Poke 3.
Szare etui marki Onyx Boox dedykowane jest 6-calowemu czytnikowi e-booków Onyx Boox Poke 2 i 3. Pokrowiec w łatwy sposób mocuje się do czytnika za pomocą specjalnej dwustronnej taśmy klejącej, znajdującej się na tyle futerału.
Trwała tkanina obszyta wytrzymałą nicą zapewnia bezpieczeństwo najwyższej klasy. Chroni czytnik przed zarysowaniami oraz zabrudzeniami, na które czytnik narażony jest podczas transportu. Co więcej, etui Onyx Boox Poke w kolorze szarym nie dodaje zbędnej wagi - zadbano, aby było maksymalnie lekkie.
Cenisz sobie nowoczesne rozwiązania? Magnetyczne zamknięcie etui powoduje automatyczne przejście czytnika w stan uśpienia (tzw. "sleep mode") oraz automatyczne budzenie po otwarciu etui.
Oczywiście, funkcjonalność to nie wszystko. Stylowy szary kolor w połączeniu z metalicznym napisem Boox sprawi, że Twój Onyx Boox Poke 2/3 będzie wyglądał elegancko i schludnie.
Etui Onyx Boox Poke 2/3 w kolorze szarym to niezwykle minimalistyczny, a zarazem funkcjonalny futerał. Gwarantuje ochronę przed zarysowaniami oraz wygodę użytkowania.
OCENA: ()
Etui Onyx Boox Poke Niebieskie
Dobrze wygląda, przyklejenie do czytnika jest banalnie proste.
Ciekawe jak będą trzymać te taśmy po kilku odklejeniach..
Przyjemny w dotyku, środek mógłby być trochę ciemniejszy