PROMOCJA - 15 % na e-booki z działu Biografie.

  • 2013-06-04 10:13:06

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do naszej księgarni do skorzystania z promocji – 15 % na pozycje z działu Biografie. Promocja trwa w ramach konkursu „Kochamy czytać”. Zachęcamy do wzięcia udziału w naszym konkursie, w którym główną nagrodą jest tablet PocketBook SURFpad. Do wygrania są także e-booki. Aby wziąć udział wystarczy napisać recenzję książki.

1. Obecnie trwa czwarty etap konkursu – w tym czasie można przesyłać recenzje książek z gatunków : biografie oraz autobiografie.

2. Podczas trwania 4. etapu konkursu w księgarni czytio.pl obowiązuje promocja – 15 % na pozycje z działu „Biografie”.

3. Autor zwycięskiej recenzji otrzyma od nas wybranego przez siebie e-booka do 40 złotych z działu „Biografie”  oraz przejdzie do finału konkursu, którego nagrodą główną jest tablet PocketBook SURFpad.

 

 

Więcej informacji na naszym blogu http://www.blog.czytio.pl/index.php/napisz-recenzje-i-wygraj-tablet-zasady-konkursu-kochamy-czytac/

Najnowsze aktualności

Aplikacja Empik Go od dziś na PocketBook HD 3!

W godzinach popołudniowych rozpocznie się udostępnianie oprogramowania z aplikacją Empik Go na czytniki PocketBook Touch HD 3. Użytkownicy stopniowo będą otrzymywali dostęp do nowej wersji.

2020-09-10 11:15:40

Już jest - polska strona Onyx Boox!

Szanowni Państwo, informujemy, że powstała polska strona marki Onyx Boox.

2020-09-09 12:10:32

PocketBook Touch Lux 5 już w sprzedaży!

Piąta odsłona najpopularniejszego modelu PocketBook dostępna już na Czytio.pl!

2020-07-28 12:15:57

Zapisz się na newsletter Czytio.pl

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »