Prezentacja czytio na Politechnice Wrocławskiej

  • 2010-05-10 18:19:32

Z okazji 65-lecia Politechniki Wrocławskiej oraz 100-lecia Uczelni Technicznych we Wrocławiu Biblioteka Główna i OINT przygotowała wystawę ?Z Biblioteką Politechniki Wrocławskiej przez stulecie?.  Wystawa jest czynna w dniach 10-28 maja 2010 w godz. 9-15 w holu gmachu A-1


Na wystawie mogą Państwo nie tylko zapoznać się z bogatą historią biblioteki Politechniki Wrocławskiej, ale poznać również przyszłość bibliotek, jaką jest digitalizacja i technologia papieru elektronicznego, prezentowanego na naszej ekspozycji. 

« Powrót do listy aktualności

Najnowsze aktualności

Promocja z okazji Dnia Kobiet!

Z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną. Przy zakupie wybranych czytników PocketBook oraz Onyx Boox można dobrać etui za 1 zł

2026-03-03 14:44:45

Nowy Czytnik PocketBook InkPad One już w sprzedaży!

PocketBook InkPad One to nowy, 10,3-calowy czytnik z monochromatycznym ekranem E Ink, podświetleniem i rysikiem w zestawie. Model łączy komfort czytania z wygodnym notowaniem na dużym ekranie.

2026-02-24 15:53:31

Nowość: Zawieszka zapachowa PocketBook do samochodu!

Do naszej oferty dołączyła zawieszka zapachowa PocketBook w kształcie czytnika e-book. To niewielki, stylowy gadżet dla miłośników czytania, który odświeży wnętrze samochodu i doda mu czytelniczego charakteru.

2026-02-13 11:36:50

Zapisz się na newsletter Czytio.pl

Tylko ważne informacje i promocje. Możesz się wypisać kiedy chcesz.