Nowy model czytnika BeBook.

  • 2010-04-19 15:20:03

Informujemy, że dostępny jest już w naszej ofercie najnowszy model czytnika Bebook - Bebook Neo


 Czytnik Bebook NEO to fantastyczne połączenie najlepszych cech czytnika e-książek z łącznością bezprzewodową i dotykowym ekranem. Nowy Bebook Neo zapewnia jeszcze  lepszy, szybszy i efektywniejszy interfejs obsługi. Książki elektroniczne i artykuły mogą być ściągane z internetu bezpośrednio do pamięci czytnika bez konieczności łączenia z komputerem.


strona produktu: BeBook Neo


« Powrót do listy aktualności

Najnowsze aktualności

Kobo Clara Colour 85 zł taniej

Do 12 lipca trwa promocja na Kobo Clara Colour. Kompaktowy czytnik z kolorowym ekranem E Ink można teraz kupić 85 zł taniej.

2026-06-29 11:37:05

Onyx Boox Go 6 (Gen II) już dostępny!

Do sprzedaży trafił Onyx Boox Go 6 (Gen II), czyli nowa odsłona kompaktowego czytnika z 6-calowym ekranem E Ink. Model wyróżnia się lekką konstrukcją, dostępem do aplikacji z Google Play oraz obsługą rysika InkSense Plus (sprzedawany oddzielnie).

2026-06-17 12:36:04

InkPoster już w sprzedaży - tylko na Czytio.pl

Do naszej oferty trafił InkPoster - cyfrowy obraz w technologii E Ink, dostępny w dwóch rozmiarach: 13,3″ oraz 28,5″. To nowy sposób na wyświetlanie sztuki i zdjęć, który łączy wygląd klasycznego obrazu z nowoczesną technologią.

2026-04-17 09:45:43

Zapisz się na newsletter Czytio.pl

Tylko ważne informacje i promocje. Możesz się wypisać kiedy chcesz.