PocketBook Color uzyska dziś dostęp do nowego oprogramowania!

  • 2020-10-22 10:01:56

 

W aktualizacji oprogramowania PocketBook Color znajdą się dwie najpopularniejsze aplikacje w modelu abonamentowym – Empik Go i Legimi. 

 

Empik Go i Legimi na PocketBook color 

 

Nieograniczony dostęp do tysięcy elektronicznych książek dostępnych na platformach Empik Go i Legimi cieszy się ogromną popularnością wśród polskich e-czytelników. Umożliwiając swoim klientom korzystanie z takich zasobów, PocketBook oferuje użytkownikom czytnika z kolorowym wyświetlaczem oprogramowanie z obiema aplikacjami.

Oprogramowanie w wersji 6.1.952 będzie można pobrać ze strony producenta lub przez łącze Wi-Fi. Oprócz dostępu do aplikacji znalazły się w nim także drobne, ale użyteczne nowości. Od teraz będzie można dobierać poziom natężenia kontrastu, jasności i korekcji gamma w plikach PDF, DjVu, epub, fb2, a także CBR i CBZ (komiksowych). Dodana została
także opcja podglądu ilustracji w osobnym okienku i możliwość zmieniania jej rozmiaru.

 

źródło: informacja prasowa PocketBook

Najnowsze aktualności

Onyx Boox Note Air już w sprzedaży!

Onyx Boox Note Air to wielozadaniowy 10,3-calowy czytnik e-booków, który wyróżnia się wyjątkowym designem. Android 10, podświetlenie z regulacją barwy i dopracowane funkcje nadadzą nową jakość Twoim codziennym zadaniom.

2020-11-25 10:36:24

Przesyłki w okresie przedświątecznym w czasie pandemii

Szanowni Państwo,
w związku z okresem przedświątecznym oraz sytuacją pandemiczną przesyłki kurierskie mogą ulegać opóźnieniom. Zachęcamy do składania zamówień z wyprzedzeniem, jeśli zależy Państwu na terminowym otrzymaniu przesyłki.

2020-11-20 12:17:15

Korzystaj z Empik Go za darmo przez 30 dni!

Przy zakupie PocketBook Touch Lux 5, PocketBook Touch HD 3 oraz PocketBook Color przesyłamy kod uprawniający do darmowego korzystania z Empik Go przez 30 dni.

2020-10-29 13:50:06

Zapisz się na newsletter Czytio.pl

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »