Już jest - polska strona Onyx Boox!

  • 2020-09-09 12:10:32

Szanowni Państwo, mamy przyjemność poinformować, że powstała polska strona firmy Onyx Boox.

Zapraszamy!

onyxboox.pl

O Onyx Boox: 

Od 2008 roku Onyx International zajmuje się sprzedażą i rozwojem urządzeń E Ink. Marka znacząco wpływa na podwyższenie jakości lektury cyfrowych treści, przyczyniając się do złagodzenia zmęczenie oczu powszechnego w dzisiejszych czasach. W odróżnieniu od ekranu LED / LCD, ekran E Ink pozwala na wielogodzinną lekturę, która minimalnie obciąża wzrok, podobnie jak papierowe publikacje. 

"Jesteśmy dumni z bycia jedyną firmą na globalnym rynku, która dostarcza pełną gamę elektroniki  w technologii E Ink - od 6 cali do 13 cali. Nasze produkty BOOX to efekt wieloletnich prac specjalistów oraz słuchania opinii użytkowników.  Dzięki temu zapewniają one wysokiej jakości komfort podczas czytania, pisania i robienia notatek."
 
Onyx Boox
 
 

Najnowsze aktualności

Aplikacja Empik Go od dziś na PocketBook HD 3!

W godzinach popołudniowych rozpocznie się udostępnianie oprogramowania z aplikacją Empik Go na czytniki PocketBook Touch HD 3. Użytkownicy stopniowo będą otrzymywali dostęp do nowej wersji.

2020-09-10 11:15:40

PocketBook Touch Lux 5 już w sprzedaży!

Piąta odsłona najpopularniejszego modelu PocketBook dostępna już na Czytio.pl!

2020-07-28 12:15:57

PocketBook Color już niebawem na Czytio.pl!

W naszej ofercie niebawem pojawi się jeden z pierwszych dostępnych na rynku modeli z technologią e- papieru E Ink Print Color.

2020-07-07 14:10:26

Zapisz się na newsletter Czytio.pl

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »