Już jest - polska strona Onyx Boox!

  • 2020-09-09 12:10:32

Szanowni Państwo, mamy przyjemność poinformować, że powstała polska strona firmy Onyx Boox.

Zapraszamy!

onyxboox.pl

O Onyx Boox: 

Od 2008 roku Onyx International zajmuje się sprzedażą i rozwojem urządzeń E Ink. Marka znacząco wpływa na podwyższenie jakości lektury cyfrowych treści, przyczyniając się do złagodzenia zmęczenie oczu powszechnego w dzisiejszych czasach. W odróżnieniu od ekranu LED / LCD, ekran E Ink pozwala na wielogodzinną lekturę, która minimalnie obciąża wzrok, podobnie jak papierowe publikacje. 

"Jesteśmy dumni z bycia jedyną firmą na globalnym rynku, która dostarcza pełną gamę elektroniki  w technologii E Ink - od 6 cali do 13 cali. Nasze produkty BOOX to efekt wieloletnich prac specjalistów oraz słuchania opinii użytkowników.  Dzięki temu zapewniają one wysokiej jakości komfort podczas czytania, pisania i robienia notatek."
 
Onyx Boox
 
 

Najnowsze aktualności

Legimi i Empik Go dostępne na PocketBook InkPad Color

Od kilku dni użytkownicy PocketBook InkPad Color mogą cieszyć się możliwością dostępu do ponad 100 tysięcy e-booków!

2021-03-22 11:41:16

Nowa aktualizacja dla PocketBook Touch Lux 4!

Dziś do końca dnia na wszystkich czytnikach PocketBook Touch Lux 4 powinna pojawić się aktualizacja oprogramowania, a wraz z nią aplikacja Empik Go i zoptymalizowane działanie Legimi

2021-02-26 14:25:41

PocketBook InkPad Color już w sprzedaży!

W sprzedaży pojawił się niemal 8-calowy czytnik z kolorowym ekranem - PocketBook InkPad Color z wyświetlaczem E Ink new Kaleido™.

2021-02-15 12:05:30

Zapisz się na newsletter Czytio.pl

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »