PocketBook Color już niebawem na Czytio.pl!

  • 2020-07-07 14:10:26

 Mamy przyjemność poinformować, że w naszej ofercie pojawi się jeden z pierwszych dostępnych na rynku modeli z technologią e- papieru E Ink Print Color.

PocketBok Color będzie doskonałą alternatywną dla standardowych podręczników oraz bajek dla dzieci. Czytnik stworzono głównie z myślą o uczniach, studentach, oraz nauczycielach oraz najmłodszych czytelnikach! Znajdzie także zastosowania  w sferze zawodowej, dzięki możliwości odczytu wykresów, grafów i diagramów. Zadowoleni będą również miłośnicy kolorowych magazynów!

Technologia ekranu umożliwia wyświetlenie 4096 kolorów o łagodniejszym odcieniu niż w przypadku ekranów LCD czy OLED. Kolorowy wyświetlacz jest przyjazny dla wzroku, a standardowy biało-czarny tekst jest wyraźny i czytelny dzięki rozdzielczości 300 dpi.

PocketBook Color czytnik z kolorowym ekranem

« Powrót do listy aktualności

Najnowsze aktualności

Onyx Boox Note Air 2 Plus już w sprzedaży!

Poznaj narzędzie zwiększające produktywność.

2022-08-23 09:54:09

Empik Go dostępne na PocketBook Era

Prócz ogromnej bazy Legimi, od wczoraj użytkownicy PocketBook Era mogą cieszyć się ebookami dostępnymi w aplikacji Empik Go!

2022-07-28 12:45:27

Najnowszy model PocketBook Era już dostępny!

Odkryj najnowszy model od PocketBook. Idealny do każdych warunków.

2022-07-20 12:54:05

Zapisz się na newsletter Czytio.pl

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »