Onyx Boox Tab Ultra + Etui magnetyczne Onyx Boox Tab Ultra z klawiaturą
+ 1100 ebooków GRATIS!

3 698 zł3 639 zł

Dostępność: wysyłka w 24h

Oszczędzasz 59 zł kupując w zestawie.

Metody i koszty wysyłki:

- Kurier UPS / DPD - 0 zł (przy wpłacie na konto)

- Kurier UPS / DPD, pobranie - 7 zł

- Paczkomaty 24/7 - 0 zł (przy wpłacie na konto)

- Odbiór osobisty (Wrocław, Lelewela 4) - 0 zł

W skład zestawu promocyjnego Onyx Boox Tab Ultra + Etui magnetyczne Onyx Boox Tab Ultra z klawiaturą wchodzi:
- Onyx Boox Tab Ultra
- Etui magnetyczne Onyx Boox Tab Ultra z klawiaturą


Boox Tab Ultra

Szybsze odświeżanie, wyraźniejszy ekran i mocniejszy system tworzą Twoje centrum mobilnej produktywności. Energooszczędny tablet Onyx Boox Tab Ultra stworzony w technologii e-papieru, ze zoptymalizowanym systemem Android 11, to gwarancja wydajnej nauki i pracy, elastycznego notowania i wielu dni lektury bez ładowania, a to wszystko przyjazne dla Twoich oczu i środowiska.

Krystalicznie przejrzysty ekran E-Ink

Najnowsza technologia odświeżania
BOOX Super Refresh Technology

Aparat 16MP
do łatwego skanowania dokumentów

Komfortowa nawigacja
za pomocą gestów i przycisków

Precyzyjny rysik magnetyczny
i kompatybilna klawiatura* do wygodnego użytkowania

Profesjonalny Design

Smukłe i proste linie, precyzyjnie wykończone krawędzie oraz elegancka, grafitowa obudowa idealnie dopasują się do Twojego środowiska pracy. Tylna część tabletu została pokryta powłoką, na której nie są widoczne odciski palców, aby Twój e-notatnik był profesjonalny tak jak Ty. Design Tab Ultra nie ustępuje swoim możliwościom i podzespołom.

Jedynie 6,7mm

Duża moc w smukłej obudowie.

EKRAN

Niczym druk

Boox Tab Ultra wyświetla treści tak wyraźne, jakby były wydrukowane. W pełni laminowany wyświetlacz¹ uwypukla tekst, dzięki czemu przypomina kartkę papieru. Tak naturalny i wygodny.

50%

Cieńsza warstwa dotykowa²

30%

Lepsza przepuszczalność światła³

Zobacz każdy szczegół

Krystalicznie przejrzyste szkło glinokrzemianowe wyświetla ostry obraz i pomaga skupić się na zawartości.

Szkicuj, notuj i czytaj po zmroku

Poprawiona równomierność podświetlenia ekranu z opcją liniowej regulacji natężenia i barwy światła pomogą Ci skupić się na treści również po zmierzchu. Z elastycznym podświetleniem czytnik elastycznie dostosuje się do Twojej dobowej aktywności⁴.

WYDAJNOŚĆ

Szybsza praca

Boox Tab Ultra to prawdopodobnie najszybszy i najbardziej responsywny czytnik i notatnik e-ink na rynku. Unikalny procesor graficzny do obsługi 4 trybów odświeżania. Ośmiordzeniowy procesor Qualcomm do wielozadaniowości, obsługi aplikacji i szybkiego przetwarzania publikacji. Tab Ultra zapewnia wyjątkową wydajność i poprawi Twoją produktywność.

Dedykowane tryby odświeżania ekranu

Tab Ultra dopasuje się do każdego zadania, nad którym pracujesz. Technologia odświeżania BOOX Super Refresh oferuje cztery nowe tryby, które pomogą Ci cieszyć się czytaniem, przeglądaniem stron internetowych i korzystaniem z aplikacji na ekranie zbliżonym do kartki papieru.

Czytaj książki w trybie HD

Pisz w trybie zrównoważonym

Przeglądaj internet w trybie szybkim

Korzystaj z aplikacji w trybie ultraszybkim

APARAT

Skanuj i konwertuj dokumenty na bieżąco

Tab Ultra to jeden z najbardziej innowacyjnych notatników e-ink jakie kiedykolwiek powstały. To pierwszy model czytnika z tak dużym ekranem, który pozwala zrobić zdjęcie dokumentu i przekonwertować go na tekst lub PDF. Aparat o rozdzielczości 16MP uchwyci każdy szczegół.

ZINTEGROWANA PLATFORMA TREŚCI

Wszystkie zadania z notatnikiem e-ink

Wydajny i inteligentny tablet z e-papierowym ekranem. System operacyjny Android 11, 4GB RAM + 128GB pamięci wewnętrznej, slot na karty microSD i zintegrowany silnik NeoReader pozwalają instalować różne aplikacje, przechowywać wiele plików i czytać dokumenty w różnych formatach. Możesz korzystać z subskrypcji RSS, a nawet włączać dwie aplikacje jednocześnie w trybie podzielonego ekranu. To wszystko w Twoim najlepszym czytniku e-ink.

7 milionów +

Aplikacji na Android dostępnych do pobrania⁶.

24

Obsługiwane formaty cyfrowe⁷.

RSS

Subskrybuj to, co lubisz.

2

Aplikacje na jednym ekranie.

NOTATKI

Twój wydajny
system robienia notatek

Hiperłącza

Jednym dotknięciem przejdź do powiązanej witryny internetowej lub innej strony notatki.

Załączniki

Wstaw audio, obrazy i dokumenty, aby wzbogacić i urozmaicić treść.

Zakładki w nagraniach

Zaznacz ważne części nagrań dźwiękowych, aby móc z łatwością przejść do nich podczas odtwarzania.

Konwersja pisma ręcznego na żywo

Wyświetlaj przekonwertowane teksty obok notatek, a następnie edytuj je i udostępniaj za pomocą poczty e-mail.

PŁYNNA NAUKA I PRACA

Zawsze zsynchronizowany

Chmura* została znacznie ulepszona, by praca była łatwiejsza i bezproblemowa. Dotknij opcji Synchronizuj, aby wyświetlić nie tylko notatki, ale także adnotacje w książkach na wszystkich urządzeniach BOOX⁸, internetowej chmurze Onyx⁹ i aplikacji BOOX Assistant¹⁰.

Nowe widżety
i interfejs

Dzięki przeprojektowaniu interfejsu użytkownika Tab Ultra przypomina tablet. Dodaj widżety do ekranu głównego, aby wygodniej korzystać z aplikacji, wyczyść i wyrównaj ikony jednym dotknięciem oraz umieść ulubione programy na dolnym pasku. Pracuj wydajniej, korzystając ze Smart Assistant¹¹.

Nawiguj
tak, jak lubisz

Nowe gesty i pasek nawigacyjny sprawiają, że Tab Ultra jest łatwy w użyciu. Zrób zrzut ekranu, przeciągając trzema palcami w dół, przesuń palcem od krawędzi, aby cofnąć lub użyj przypiętych przycisków nawigacji¹², aby przełączać się między stronami, odświeżać ekran i nie tylko.

2 w 1

Zamień swój tablet w laptop

ROBI RÓŻNICĘ

Korzystaj z Tab Ultra w najszerszym zakresie

Pracuj bez wysiłku z
akcesoriami BOOX

* Klawiatura sprzedawana osobno

* BOOX zobowiązuje się do oferowania 5 GB przestrzeni dyskowej Onyx w chmurze za darmo dla wszystkich nowych i istniejących użytkowników. Bez względu na zakupiony model, możesz uzyskać bezpłatne 5GB miejsca w chmurze dla każdego konta Onyx, aby bezpiecznie przechowywać swoje notatki online.

** BOOX zobowiązuje się do dostarczania bezpłatnych aktualizacji oprogramowania sprzętowego dla wszystkich modeli przez co najmniej 3 lata od daty premiery produktu. Dzięki konsekwentnym aktualizacjom każdy użytkownik może uzyskać najlepsze wrażenia korzystania z urządzeń BOOX.

[1][2][3] Warstwy dotykowe tabletu Tab Ultra zostały zmniejszone o 50%, aby przybliżyć zawartość do ekranu, dzięki czemu użytkownicy mogą zauważyć mniejszą przerwę pod szklanym ekranem i uzyskać wyraźniejszy obraz oraz bardziej responsywny dotyk.

[4] Tab Ultra ma 36 diod, które oświetlają ekran od przodu, zapobiegając bezpośredniemu wpadaniu światła do oczu i zmniejszając zmęczenie wzroku. Ponadto ulepszono moduł przedniego oświetlenia, aby ekran był oświetlony bardziej równomiernie.

[5] Częstotliwość odświeżania i czas reakcji Tab Ultra zostały ulepszone, aby zapewnić płynniejsze działanie podczas profesjonalnej pracy.

[6] Według „Dane pobierania aplikacji (2022)” na temat Business of Apps.

[7] Tab Ultra jest kompatybilny z 24 formatami cyfrowymi, w tym PDF, DJVU, CBR, CBZ, EPUB, AZW3, MOBI, TXT, DOC, DOCX, FB2, CHM, RTF, HTML, ZIP, PRC, PPT, PPTX, PNG , JPG, BMP, TIFF, WAV i MP3.

[8] Urządzenia BOOX muszą zostać zaktualizowane do oprogramowania układowego V3.3 i nowszego, aby umożliwić synchronizację danych książki.

[9] Możesz uzyskać dostęp do strony internetowej Onyx w chmurze dostarczonej przez Twój serwer. W przypadku serwera US/VN odwiedź stronę push.boox.com. W przypadku serwera EUR przejdź do eur.boox.com. Możesz wybrać swój serwer w Ustawieniach i korzystać z tego samego serwera, aby uniknąć utraty danych.

[10] Aplikacja BOOX Assistant jest dostępna zarówno w sklepie Google Play, jak i Apple App Store.

[11] Możesz wywołać Smart Assistant (skróty aplikacji), przesuwając palcem w prawo na ekranie głównym. Można go włączyć/wyłączyć w Ustawienia > Pulpit i wygaszacz ekranu > Inteligentny asystent.

[12] Możesz użyć paska nawigacyjnego lub gestów w Ustawienia > Nawigacja systemowa.

[13] Klawiatura magnetyczna działa tylko z Tab Ultra.

Etui magnetyczne Onyx Boox Tab Ultra z klawiaturą:

Etui magnetyczne Onyx Boox Tab Ultra z klawiaturą

Zaprojektowane z myślą o funkcjonalności i estetyce. 

Wykorzystaj etui z klawiaturą, aby Tab Ultra zamienić w laptop e-ink z dotykowym ekranem, a po skończonej pracy zapewnić ochronę przed zabrudzeniami i zarysowaniami.

Specjalne złącza pin zapewniają natychmiastowe połączenie z czytnikiem, bez korzystania z Bluetooth czy dodatkowych kabli. Jest to najszybszy i najwygodniejszy sposób, który zapewni Ci nieprzerwaną pracę bez zbędnych komplikacji.

Klawiaturę zaprojektowano z myślą o wygodzie pisania oraz poręczności. Jest o 40% mniejsza od standardowej klawiatury, jednak nadal posiada wszystkie niezbędne klawisze, których szerokość oraz rozstawienie niczym się nie różnią, zapewniając tym samym komfort pisania już od pierwszej notatki. Zaprogramowane skróty klawiszowe pozwolą wygodnie zmieniać podświetlenie, głośność, robić zrzuty ekranu i wiele więcej, tak by zwiększyć wygodę nauki i pracy. 

Tworząc ten pokrowiec nie zapomniano również o stylowym wyglądzie. Zewnętrzną część pokryto materiałem z eko-skóry, który zapewnia elegancki, a zarazem uniwersalny wygląd oraz miłe w dotyku uczucie. Czarny kolor nie tylko dopasuje się do tabletu eink, ale też użytkownika oraz miejsca pracy, prezentując się świetnie w każdych okolicznościach.

Etui dopracowano pod każdy względem, pamiętając również o wycięciu na aparat w tylnej części. Pozwala ono z łatwością skanować dokumenty, nawet kiedy etui jest założone.

Etui mocowane jest za pomocą mocnego magnesu i solidnie przywiera do notatnika. Jednocześnie prefabrykowane perforacje pozwalają na składanie i okładki tak, by pełniła funkcję podstawki i zapewniała podparcie czytnika.

Standardowo wbudowana jest obsługa funkcji Sleep Mode. Pozwala ona automatycznie uśpić tablet po zamknięciu okładki, a następnie wybudzić czytnik po otwarciu.

 Specyfikacja techniczna:

Ekran 10,3'' E Ink HD Carta
Rozdzielczość 1872 x 1404px, 227ppi
Podświetlenie ekranu Tak z regulacją barwy podświetlenia
Poziomy szarości 16
Obsługiwane formaty plików PDF , TXT, HTML, RTF, FB2, FB2.zip, DOC, DOCX, PRC, MOBI, CHM, PDB, EPUB, JPG, PNG, GIF, BMP, DjVu, MP3.

DOC, DOCX wymagają instalacji dodatkowego oprogramowania
Interfejs dotykowy TAK - dotyk pojemnościowy (na palec) lub rysik WACOM w zestawie
Procesor Qualcomm Octa-core + BSR GPU
Pamięć RAM 4GB LPDDR4X
Wewnetrzna pamięć flash 128 GB (UFS2.1)
System operacyjny Android 11.0
USB USB-C (support OTG)
Slot kart pamięci Tak
Wyjście słuchawkowe Tak, przez port USB-C
Głośniki zewnętrzne Tak
Wi-Fi Wi-Fi (2.4GHz + 5GHz)
Bluetooth Tak, BT 5.0
Przeglądarka internetowa Tak
Akcelerometr Tak
Języki menu polski, angielski, niemiecki i inne
Słowniki Wielojęzyczne (m.in. pol-ang, ang-pol, pol-niem, niem-pol) Dostępne po zainstalowaniu
Bateria 6300mAh
Waga 480g
Wymiary 225 x 184,5 x 6,7 mm
Współpraca z systemami Windows, Linux, MacOS
Funkcje dodatkowe USB typ C ze wsparciem OTG (możliwość podłączenia klawiatury, myszki, pendrive, słuchawek), aparat tylni 16MP, G-sensor, czytnik linii papilarnych w przycisku power
Gwarancja 24 miesiące
Zawartość opakowania czytnik, rysik magnetyczny WACOM (BOOX Pen 2 Pro czarny), kabel USB Type-C, narzędzie do wysuwania tacy na karty, instrukcja, karta gwarancyjna
EAN 6949710308225

Onyx Boox Tab Ultra + etui magnetyczne Czarne

Onyx Boox Tab Ultra

Onyx Boox Tab Ultra

3 199 zł

Wysyłka w 24h

Oszczędzasz 79 zł

wysyłka w 24h


Oszczędzasz 79 zł

Onyx Boox Tab Ultra + etui magnetyczne Czarne + folia ochronna DooDroo

Onyx Boox Tab Ultra

Onyx Boox Tab Ultra

3 199 zł

Wysyłka w 24h

Oszczędzasz 89 zł

wysyłka w 24h


Oszczędzasz 89 zł

Onyx Boox Tab Ultra + etui magnetyczne Czarne + końcówki

Oszczędzasz 98 zł

wysyłka w 24h


Oszczędzasz 98 zł

Onyx Boox Tab Ultra + etui magnetyczne Czarne + podstawka

Onyx Boox Tab Ultra

Onyx Boox Tab Ultra

3 199 zł

Wysyłka w 24h

Oszczędzasz 108 zł

wysyłka w 24h


Oszczędzasz 108 zł
OCENA: ()

Zapisz się na newsletter Czytio.pl