Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Praca. Wysokie Obcasy. Wydanie Specjalne 2/2018 - Opracowanie zbiorowe

Praca. Wysokie Obcasy. Wydanie Specjalne 2/2018

Wydawnictwo: Agora
ISBN:
Język: Polski
Data wydania: 1 marca 2018
Liczba stron: 169
Rozmiar pliku: 2,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena:
10,79 zł

Dostępne formaty plików:

EPUB , MOBI, PDF

Magazyn „Wysokie Obcasy Praca",

drugi numer kwartalnika, który zadebiutował na rynku w grudniu 2017 i został entuzjastycznie przyjęty zarówno przez ekspertów, jak i czytelników.

Z numeru czytelniczki dowiedzą się m.in., jaki jest przepis na pracę marzeń, czy warto walczyć z wypaleniem zawodowym, co zrobić by być bardziej produktywnym oraz jak radzić sobie z porażką w biznesie. W wydaniu redakcja poruszy również temat molestowania w miejscu pracy oraz omawia raporty na temat kobiecych zarobków i ambicji, wyjaśnia na czym polega storytelling – historia, która sprzedaje produkt. Ponadto sztuczna rozkosz, czyli seks robotów, rozmowa z Adamem Grantem, autorem książki „Buntownicy” o tym czy warto być kreatywnym oraz cyberbezpieczeństwo, czyli porady od hakerów. W wydaniu pojawią się również felietony, m.in. Natalii de Barbaro, Wojciecha Orlińskiego, Piotra Stankiewicza i Pauliny Młynarskiej. Pismo ma inspirować kobiety i pomagać w realizacji wyznaczonych celów zawodowych, bez straty dla życia osobistego.

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 538 392 004
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4 IIIp (budynek WDN)
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »