Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Śmierć raka - Maksymilian Sielicki, Vincent T. De Vita

Śmierć raka

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kurhaus
ISBN: 978-83-653-0109-3
Język: Polski
Data wydania: 1 listopada 2016
Liczba stron: 330
Rozmiar pliku: 2,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena:
39,00 zł

Dostępne formaty plików:

MOBI , EPUB

Mija pięćdziesiąt lat odkąd współczesna medycyna rozpoczęła walkę na jednym z najważniejszych frontów. Nestor światowej onkologii ujawnia, że zwycięstwo jest coraz bliżej. I zdradza, jak do niego doprowadzić.
„Śmierć raka” to napisana z rozmachem opowieść o heroicznej wojnie ludzkości z najstraszniejszą, najinteligentniejszą i prawdopodobnie najtrudniejszą do pokonania z chorób. Batalia ta, choć pełna porażek, zdaniem autora dobiega końca i zostanie przez współczesną medycynę wygrana. O ile tylko nie przeszkodzi w tym… człowiek. To rzecz o potędze nauki, rozwoju technologii medycznych i o wdrażaniu innowacji w nie zawsze sprzyjającym otoczeniu.

„Kiedy odchodził z nowojorskiego centrum onkologii, padło zdanie: «największym problemem Vince’a jest to, że naprawdę chce walczyć z rakiem»” – Malcolm Gladwell, amerykański pisarz i publicysta

„Obecnie jesteśmy w stanie wyleczyć ponad 68 proc. wszystkich rodzajów raka. Może nawet więcej. A ponieważ komórka nowotworowa jest specyficzna, może okazać się, że łatwiej nam będzie całkowicie zwalczyć raka, niż sprawić, że zamieni się on w chorobę przewlekłą” – fragment książki

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 538 392 004
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4 IIIp (budynek WDN)
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »