Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Mirror, mirror - Zuzanna Byczek, Cara Delevingne

Mirror, mirror

Wydawnictwo: Jaguar
ISBN: 978-83-7686-627-7
Język: Polski
Data wydania: 11 października 2017
Liczba stron: 283
Rozmiar pliku: 2,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena:
32,00 zł

Dostępne formaty plików:

EPUB , MOBI

PRZYJAŹŃ. ZDRADA. OFIARA. TAJEMNICA.

Red, Leo, Rose i Naomi to pozornie zwyczajne nastolatki, każde jednak w ten czy inny sposób nie pasuje do rówieśników i nie jest przez nich akceptowane. Red samotnie zmaga się z matką alkoholiczką, bo ojciec szuka ukojenia w ramionach innej. Leo ma brata, który usiłuje wciągnąć go w swoje ciemne sprawki. Rose próbuje alkoholem i kolejnymi romansami zdusić ból, który zostawiły w niej wydarzenia z przeszłości, a Naomi wciąż ucieka z domu, by spełnić marzenie o wolności. Każde z nich jest samotne przeciw całemu światu – aż któregoś dnia zakładają zespół Mirror, mirror – jedyne miejsce, w którym naprawdę mogą być sobą.

Nagle Naomi znika. Kilka tygodni później zostaje wyciągnięta z Tamizy. Pogrążona w śpiączce, walczy o życie. Policja uważa, że to próba samobójcza. Przyjaciele są załamani. Niespodziewanie pojawiają się ślady wskazujące, że wersja policji jest błędna. Red, Leo i Rose muszą się zmierzyć z niejednym mrocznym sekretem. Ich świat rozpada się na kawałki. Już nic nie będzie takie jak dawniej, bo nie da się skleić rozbitego lustra.

 

Cara Delevingne, brytyjska modelka i aktorka, to jedna z najpopularniejszych postaci młodego pokolenia, znana m.in. z ról w filmach: Papierowe miasta, Legion Samobójców, Valerian i miasto tysiąca planet.

Polski fanpage na Facebooku: @Cara Delevingne - Mirror, Mirror

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 538 392 004
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »