Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Szacowanie oprogramowania Kulisy czarnej magii - Steve McConnell

Szacowanie oprogramowania Kulisy czarnej magii

Wydawnictwo: Promise
ISBN: 978-83-7541-232-1
Język: Polski
Data wydania: 2016
Liczba stron: 322
Rozmiar pliku: 2,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena:
58,80 zł

Dostępne formaty plików:

PDF

„Książka ta nie tylko uczy sztuki szacowania, ale zmienia całkowicie sposób myślenia o tworzeniu oprogramowania. Powinna stać na półce każdego zawodowego programisty”.
– Eric Freeman, współautor książki „Head First Design Patterns”
„Dziewięć dziesiątych menedżerów oprogramowania nadal uważa, że szacowanie powinno odbywać się metodą ‘przyjąć to, co podpowiada instynkt i pomnożyć przez trzy’. Ta wspaniała książka była od dawna potrzebna i dobrze, że się ukazała”.
– Joel Spolsky, autor joelonsoftware.com
„Wreszcie jest książka pełna jasnych wskazówek, które mówią, jak programiści i menedżerowie mogą skutecznie dokonywać oszacowania”.
– Scott Berkun, autor książki „Art of Project Management”

Szacowanie oprogramowania, często określane mianem „czarnej magii” ze względu na swoją złożoność i niepewność, nie jest wcale tak trudne i zagadkowe, jak niektórzy uważają. W rzeczywistości generowanie oszacowania jest naturalne – gdy już wiadomo, jak to robić.
W tej bardzo oczekiwanej książce, jej ceniony autor Steve McConnell odkrywa tajemnice skutecznego szacowania oprogramowania – zamieniając wiedzę naukową i zdobyte doświadczenia w praktyczny przewodnik dla specjalistów od programowania. Zamiast niezrozumiałego traktatu i sztywnych technik modelowania jest to przewodnik oferujący zbiór sprawdzonych procedur, zrozumiałe wzory i metody heurystyczne, które pojedynczy programiści i ich zespoły mogą stosować w swoich projektach w celu poprawy skuteczności szacowania.

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 538 392 004
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »