Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Kto się boi śmierci? - Anna Bartsch, Richard Simonetti

Kto się boi śmierci?

Wydawnictwo: Oficyna wydawnicza Rivail
ISBN: 978-83-62402-43-4
Język: Polski
Data wydania: 2013
Liczba stron: 89
Rozmiar pliku: 771,1 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena:
19,90 zł

Dostępne formaty plików:

EPUB , MOBI

Kilka lat temu mówiłem o śmierci na jednym z wykładów w ośrodku spirytystycznym „Amor e Caridade” w Bauru.

Wykład składał się z dwóch części. Na początku temat przedstawiłem w formie historii ilustrowanej slajdami przygotowanymi przez Mizaela Garbina — oddanego kolegę spirytystę z miasta Mairinque. W części drugiej odpowiadałem na pytania.

Byłem zaskoczony dużym zainteresowaniem publiczności. Zadano dziesiątki pytań. Najciekawsze było to, że wykład był powtarzany rokrocznie w tym samym miejscu, a liczba uczestników stale rosła. […]

Wiele osób, mnóstwo pytań. Niektóre się powtarzały, niezależnie od wielkości miasta, stanu czy regionu, a dotyczyły samobójstw, nieszczęśliwych wypadków, oddzielenia duszy od ciała, reinkarnacji dzieci, transplantacji organów, kremacji, cmentarzy, eutanazji, aborcji, zabójstwa, bezmyślności, nałogów, wizjonerstwa...

Tak powstał pomysł napisania tej książki, która poruszałaby najczęściej zadawane pytania. W zamyśle jest ona czymś w rodzaju elementarza na temat śmierci, który interesowałby każdego, niezależnie od wyznania, bo przecież nikt nie uniknie bezpośredniego kontaktu z tym zjawiskiem, czy to przechodząc przez swoją własną śmierć, czy doświadczając odejścia kogoś bliskiego.

Richard Simonetti

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 600 757 926
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »