Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Spółka z o.o. Prawo, zarządzanie, finanse, PR, marketing. Wydanie s... - Barbara Brózda

Spółka z o.o. Prawo, zarządzanie, finanse, PR, marketing. Wydanie s...

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka
ISBN:
Język: Polski
Data wydania: stycznia 2014
Liczba stron: 12
Rozmiar pliku: 275,0 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa:
82,60 zł
Nasza cena:
82,60 zł

Dostępne formaty plików:

PDF , EPUB, MOBI

"Spółka z o.o. Prawo, zarządzanie, finanse, PR, marketing" to biuletyn dla prezesów i członków zarządu spółek z o.o., którym zależy, by:

• uniknąć płacenia własnym majątkiem za źle zinterpretowane i źle zastosowane przepisy dotyczące spółek z o.o.,

• wiedzieć, co ustawodawca na pewno miał na myśli przy tworzeniu konkretnego przepisu prawa handlowego, zamiast snuć domysły, wahać się i zwlekać,

• poznać sposoby, jak efektywnie zarządzać spółką z o.o. nie tylko w obszarze prawnym, ale również w takich sferach zarządzania, jak marketing, PR, finansowanie firmy.

Nasz stały zespół redakcyjny - złożony z ponad 20 radców prawnych, specjalistów w dziedzinie prawa pracy, podatkowego, adwokatów, specjalistów od finansów, PR i marketingu- wspólnie opracowuje praktyczne porady "jak najefektywniej i w 100% zgodnie z aktualnym prawem zarządzać spółką z o.o.". W serwisie znajdują się najnowsze wskazówki z dziedzin:

-Prawo handlowe, cywilne i podatkowe

-Zabezpieczanie i zawieranie umów

-Odpowiedzialność członków zarządu

-Finansowanie spółki

-Zarządzanie spółką

-Marketing i PR w spółce

Spis treści

1.OBLIGACJE W EMISJI ZAMKNIĘTEJ ALTERNATYWĄ DLA KREDYTU. Spółka z o.o. szukając źródła finansowania, może zdecydować się na emisję obligacji w trybie niepublicznym. Jest to najłatwiejsza i zarazem najtańsza do przeprowadzenia emisja tych papierów wartościowych.

2.WSPÓLNY BIZNES POWODEM NEGATYWNEJ OCENY KREDYTODAWCY. Prowadzenie powiązanych ze sobą spółek powoduje komplikacje przy otwieraniu konta firmowego w banku czy pozyskiwaniu środków w postaci kredytu. Warto zatem wiedzieć, jakich informacji będzie oczekiwał potencjalny kredytodawca.

3.USŁUGI BANKOWE W PYTANIACH I ODPOWIEDZIACH. Przedsiębiorcy korzystając z produktów oraz usług oferowanych przez instytucje finansowe, spotykają się z nowymi terminami lub konstrukcjami prawnymi. Odpowiadamy na pytania najczęściej zadawane bankom przez firmy.

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 538 392 004
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4 IIIp (budynek WDN)
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »