Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Rośliny na których da się zarobić - Krzysztof Lewandowski

Rośliny na których da się zarobić

Wydawnictwo: E-bookowo
ISBN: 978-83-7859-153-5
Język: Polski
Data wydania: marca 2014
Liczba stron: 44
Rozmiar pliku: 28,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena:
16,00 zł

Dostępne formaty plików:

MOBI , EPUB

Pośpiech, w jakim żyjemy, rywalizacja i chęć bycia najlepszym sprawia, że coraz częściej chcemy przebywać na łonie natury. Uciekamy od zgiełku wielkich miast, budujemy domy w zaciszu, chcemy podpatrywać przyrodę. Wolne dni od pracy chętnie relaksujemy się pracując na powietrzu.
Powstają nowe możliwości stworzenia biznesu związanego z naturą.
Zakłady zielarskie chętnie podpisują umowy na dostawę surowca roślinnego. Proponowane przeze mnie rośliny znane są od lat, produkcją ich na większą skalę zajmuje się bardzo mała ilość osób. Zapotrzebowanie na surowiec z tych roślin nie tylko rośnie w kraju, ale i zagranicą. Powrót do naturalnych surowców w dobie dzisiejszych technologii produkcji staje się normą. Świat postępu zatoczył koło i dostrzegł nowe możliwości w naturze.
Przedstawiam Państwu rośliny, z których to można zarobić pieniądze pozyskując surowce, które wykorzystuje się w różnych dziedzinach życia.
Plantacje tych roślin możemy prowadzić na ziemi zakupionej lub dzierżawionej. Potrzebny najmniejszy areał ziemi to 2500 metrów kwadratowych do kilku-kilkunastu hektarów. Prowadzenie wymaga systematycznej pracy, która nie jest jednak skomplikowana. Poniżej opiszę krok po kroku jak teorie łatwo wprowadzić w czyn. Zaletą proponowanych biznesów jest możliwość sprzedaży surowca różnym odbiorcą, oraz nowe sposoby użytkowania roślin. Czas od momentu posadzenia do momentu zbioru od 2- 6,-15 lat. W dzisiejszych czasach jest to bardzo istotne, ponieważ duża konkurencja i zachwiania rynku sprawiają, że prowadzenie biznesu nie jest łatwe.


Spis treści

Wprowadzenie
Słonecznik
Uprawa  wczesnych ziemniaków
Pokrzywa
Skrzyp polny
Żywokost Lekarski
Zakładanie plantacji drzew szybko rosnących – Modrzew, Brzoza,  Akacja
Założenia punktu skupu i sprzedaży szyszek
Orzech włoski
Jemioła
Lawenda-Malwa
Plantacja Malwy
Bluszcz pospolity
Mchy
Karma ekologiczna dla zwierząt z mniszka, krwawnika i gryki
Krwawnik Pospolity
Gryka

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 538 392 004
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »