Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Angielskie czasy nowatorską i oryginalną metodą - Radosław Więckowski

Angielskie czasy nowatorską i oryginalną metodą

Wydawnictwo: DIF
ISBN: 978-83-925962-8-8
Język: Polski
Data wydania: 1 luty 2014
Liczba stron: 215
Rozmiar pliku: 2,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena:
29,99 zł

Dostępne formaty plików:

PDF

Niniejsza publikacja jest oryginalną próbą systematyzacji angielskich czasów na zasadzie ciągłych zestawień i porównań zarówno w obrębie języka angielskiego jak i języka polskiego. Wiele publikacji z zakresu gramatyki pozbawiona jest odniesień do języka ojczystego. Bez względu na to, jak bardzo byśmy pragnęli, nie możemy zignorować wpływu języka ojczystego na jakiś drugi język, którego się uczymy. Niniejsza książka zawiera obszerny wykaz zdań oraz ich wariantowych tłumaczeń na język polski, z którymi Polacy mają największe problemy. Praca niniejsza adresowana jest do tych osób, które mogą pochwalić się znajomością języka angielskiego w zakresie rozmaitych podręczników, jednak pragną rozszerzyć swoje wiadomości i dojść z czasem do gruntownego opanowania tego języka. Osoby te znajdą tutaj rozmaite przykłady zdań, których podręczniki uprzednio przerobione nie mogły - chociażby ze względu na szczupły zakres - wyczerpująco przedstawić.

 

Niniejszy podręcznik nie ma odpowiednika na rynku pod względem ilości przykładów. Graficzna prezentacja angielskich czasów na osiach czasu oraz ciekawe testy, zaopatrzone w klucz, systematyzujące wcześniej przerobiony materiał, czynią z tego ebooka niezwykle atrakcyjną propozycję dla osób zgłębiających tajniki współczesnej angielszczyzny.

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 538 392 004
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »