Telefon: 71 343 26 15
0
Brak produktów w koszyku.
Życiowe Aikido - Jacek Santorski

Życiowe Aikido

Wydawnictwo: JS and CO
ISBN: 978-83-937116-2-8
Język: Polski
Data wydania: 16 września 2011
Liczba stron: 110
Rozmiar pliku: 657,8 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa:
35,00 zł
Nasza cena:
24,00 zł

Dostępne formaty plików:

EPUB , MOBI

Polecamy "Życiowe AIKIDO" przede wszystkim nauczycielom, lekarzom, menadżerom i tym wszystkim, których praca wymaga koncentracji, działania z sercem, i którzy - mimo przeszkód - nie chcą się dać "wytrącić z równowagi".

Dedykujemy też nasze wskazówki małżonkom, rodzicom, przyjaciołom, osobom angażującym się w projekty społeczne - opisane tu zasady znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie uwaga i szacunek mogą wzbogacać relacje między ludźmi.

Autorzy nalezą do najbardziej zaawansowanych w Europie adeptów sztuki walki i filozofii życia AIKIDO. Jednocześnie dzięki bogatemu doświadczeniu w biznesie i pracy jako konsultanci, w której spotkali sie kilka lat temu z Jackiem Santorskim, wypracowali unikalne podejście do zagadnień strategii biznesu, przywództwa, współpracy, odporności na stres, zwłaszcza sztuki zrelaksowanej koncentracji, która może być kluczowym czynnikiem energetycznej przewagi menadżera. Tradycja, Bushido, którą przybliżają autorzy, może być dla nas interesującym źródłem nie tylko z uwagi na technikę walki bez przemocy. Takie pojęcia jak odwaga, lojalność czy honor mają unikalne zastosowanie w naszym życiu w XXI wieku...

Spis treści

1. Aikido — podstawowe zasady

2. Gdzie jesteś, kiedy cię nie ma?

3. Zrelaksowane działanie — inny poziom skuteczności

4. AIKIDO przywództwa — cechy naturalnego lidera

5. Aikido w relacjach biznesowych

Szybki kontakt

tel: 71 343 26 15
kom: 538 392 004
kontakt@czytio.pl
poniedziałek - piątek 09:00 - 16:00
ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »