Zupa musi być - Magda Kołodkiewicz

Zupa musi być

Magda Kołodkiewicz

36,00 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo Papierowy motyl
ISBN 978-83-67533-18-8
Data wydania 25 kwietnia 2023
Język: Polski
Liczba stron: 97
Rozmiar pliku: 2,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 97
Rozmiar pliku: 956,0 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
36,00 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Czym jest zupa dobrze doprawiona? Prawdziwą historią o życiu. Czyli tak naprawdę o czym? O bolączkach, trudnych tematach, o nadziejach i obietnicach. Najlepszą przyprawą jest tu humor, którego autorka dodała od serca! Zupa musi być, ale pod warunkiem, gdy po konsumpcji następuje ukojenie. Smaczne historie o życiu rozbawią i poruszą. Czy się odbiją czkawką? Nie możemy obiecać, że nie!

"Pokolenia kobiet w mojej rodzinie zapewniają ciągłość genealogiczną, trwałość pożycia, zdrowie domowników i uwielbienie mężczyzn dzięki zupie. I niech im będzie.

W swoim czasie, w tym pięknym czasie, w którym byłam w tym towarzystwie czarną owcą, udało mi się znaleźć drogę do serca ukochanego, która nie prowadziła przez żołądek i nie była to wcale droga, o której teraz wszyscy myślicie, chociaż podobno mózg, intelekt czy rozum to najbardziej seksualny organ w naszych ciałach. Oficjalna wersja brzmi, że uwiodłam mojego męża tupetem, a nie tyłkiem, ale to o niczym nie świadczy. Bo co teraz robię, no co?

Otóż to. Siedzę w domu i gotuję zupę."

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »