#ZS - Malwina Lami

#ZS

Malwina Lami

57,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo Novae Res
ISBN 978-83-8313-873-2
Data wydania 25 stycznia 2024
Język: Polski
Liczba stron: 686
Rozmiar pliku: 4,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 686
Rozmiar pliku: 1,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
57,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Przeplatana namiętnością i smutkiem historia o współczesnym Kopciuszku.

Ta miłość nie mogła zacząć się w mniej romantycznych okolicznościach: podczas sprzeczki o miejsce parkingowe pod szczecińskim centrum handlowym. Ona jest zapracowaną, wątpiącą w swoją atrakcyjność trzydziestolatką. On – bajecznie bogatym i przystojnym królem lokalnej deweloperki. Ona nazywa go „szczecińskim cwaniaczkiem”, on ją – swoim „małym problemem”. Mimo że chcieliby być razem, z każdym kolejnym spotkaniem coraz wyraźniej widać, że ich potrzeby, plany i wizje związku zupełnie do siebie nie przystają. Czy Michał, w którego życiu wciąż obecna jest inna kobieta, będzie w stanie zapewnić Agacie poczucie bezpieczeństwa i bezwarunkowej akceptacji, której ona tak bardzo pragnie? Czy uda się im uniknąć emocjonalnej katastrofy?

Ściskam telefon w dłoni i dumnie idę przed siebie z nadzieją, że tego kogoś już nie będzie. Jestem w błędzie. Widzę go. On tu nadal jest i ciągle rozmawia przez telefon. Patrzy na mnie. Poprawka. Wpatruje się we mnie jak seryjny morderca w swoją potencjalną ofiarę, którą zabije w windzie. Muszę szybko uciec w tłum. Co za pech! Dwie windy zajęte.

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »