Złoto nie rdzewieje. Jak inwestować w złoto? - Daniel Tokarz

Złoto nie rdzewieje. Jak inwestować w złoto?

Daniel Tokarz

67,00 zł

Dostępne formaty plików: PDF, EPUB, MOBI

Wydawnictwo Rozpisani.pl
ISBN 978-83-61362-56-2
Data wydania 2020
Język: Polski
Liczba stron: 157
Rozmiar pliku: 4,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment PDF
Język: Polski
Liczba stron: 157
Rozmiar pliku: 1,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 157
Rozmiar pliku: 519,4 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
67,00 zł

Dostępne formaty plików: PDF, EPUB, MOBI

Opis

Kiedy osoba nieznająca rynku metali szlachetnych usłyszy coś o sztabce złota, wyobraża sobie przedmiot o ogromnej wartości wielkości cegły. Tak naprawdę złoto inwestycyjne jest przeznaczone dla każdego odbiorcy, ponieważ najmniejsze sztabki czy monety mają wagę już poniżej 1 grama, a ich wartość może nie przekraczać 100 zł. Ze względu na wysokość marży kupno tych monet i sztabek nie jest najbardziej opłacalne, ale z racji budowania dobrych nawyków i przetarcia szlaków warto rozpocząć inwestowanie nawet od takich małych porcji złota.
W tytule książki została zawarta nie tylko właściwość chemiczna złota, lecz także prawda ekonomiczna: złoto zachowuje wartość przez długi okres i chroni nas przed niekorzystnymi scenariuszami rynkowymi.
Jeżeli zastanawiasz się nad ulokowaniem części swojego kapitału w metalach szlachetnych lub chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę na temat złota, ta książka będzie znakomitym przewodnikiem – podpowie Ci, jak zrobić to w sposób bezpieczny i najbardziej zoptymalizowany.

Dowiesz się: dlaczego warto inwestować w złoto; jakie są wady złota; jak bezpiecznie kupić złoto; gdzie najtaniej kupić złoto; jak sprawdzić prawdziwość złota; jak sprzedać i kupić złoto w cenie zbliżonej do ceny spot; jakie produkty ze złota najlepiej wybrać; jak nie zapłacić podatku przy zakupie i sprzedaży złota; jak przechowywać złoto; jak samemu stworzyć lokatę strukturyzowaną bazującą na złocie jak analizować rynek złota i prognozować przyszłość; jak i gdzie na terenie Polski wypłukać własne złoto. I wiele, wiele więcej…

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »