Zjawiska paranormalne - B. J. Hermansson

Zjawiska paranormalne

B. J. Hermansson

2,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-20602-9
Data wydania 16 lipca 2020
Język: Polski
Liczba stron: 10
Rozmiar pliku: 290,4 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 10
Rozmiar pliku: 172,1 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
2,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

„Tym razem od razu się odkryła, dobrze wiedząc, że pragnie teraz tylko się oddać tej żądzy. Objąć dłońmi swoją cipkę i dać się ponieść namiętności.”

Olivia nie wierzy w zjawiska paranormalne. Kiedy jednak przyjaciele pomagają jej w rozpakowywaniu rzeczy po przeprowadzce, znajdują zapomnianą planszę Ouija. Przyjaciele chcą ją wypróbować. Olivia się waha, ale w końcu daje się przekonać.
W kolejne noce Olivia budzi się nagle i czuje niepohamowaną żądzę. Zaczyna się dotykać. Długo, przyjemnie. Jest dziko napalona. Już prawie, prawie zapomniała, jak to jest. Choć to tak piekielnie rozkoszne.
Jest tak, jakby on znowu tam był. Jej chłopak, którego przy niej zabrakło. Czy to możliwe?
„Zjawiska paranormalne” to opowiadanie erotyczne o potężnej sile rozkoszy, masturbacji i niespodzianek, które czekają na otwarty umysł.

 

Opowiadania B. J. Hermansson balansują na granicy między szybką akcją a poetycznością. Przesłanie ukryte między wierszami inspiruje tym samym czytelnika do postawienia pod wątpliwość utartych wzorców zachowania – przede wszystkim tych dotyczących norm i seksualności.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »