Zapisane w gwiazdach - Aleksandria Bellefleur

Zapisane w gwiazdach

Aleksandria Bellefleur

49,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Filia
ISBN 978-83-8280-375-4
Data wydania 12 października 2022
Język: Polski
Liczba stron: 424
Rozmiar pliku: 1,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 424
Rozmiar pliku: 3,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
49,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Urocza queerowa komedia romantyczna o lekkodusznej astrolożce pracującej w social mediach, która zgadza się na udawany związek ze zrzędliwą aktuariuszką. Wszystko ma się zakończyć w Sylwestra...Jednak rezultatów nie były w stanie przewidzieć nawet gwiazdy! Dla fanów Dziennika Bridget Jones oraz Dumy i uprzedzenia.!

Po katastrofalnej randce w ciemno, Darcy Lowell desperacko pragnie powstrzymać swojego troskliwego brata przed ponownym bawieniem się w swata.

Elle Jones, astrolożka współtworząca popularne konto „Och, Moje Gwiazdy” na Twitterze marzy o odnalezieniu bratniej duszy. Ale z całą pewnością nie jest to Darcy... zagorzała tradycjonalistka, zbyt analityczna, punktualna i sceptyczna dla tak niezależnej osoby jak ona.
Gdy brat Darcy informuje Elle, jak bardzo cieszy się, że ich randka się udała, dziewczyna jest zdumiona. Czy Darcy była na tym samym spotkaniu? Bo... dziwne.
Jednak Darcy musi pomóc Elle przebrnąć przez świąteczne spotkanie z apodyktyczną rodziną. Ich umowa wygaśnie w sylwestra.
Obie nie spodziewają się jednak, że podczas udawanego związku rozwiną się między nimi prawdziwe uczucia.

Może przeciwieństwa się przyciągają, gdy prawdziwa miłość jest zapisana w gwiazdach?Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »