Zapach pustyni - Monika Michalik

Zapach pustyni

Monika Michalik

37,90 zł32,22 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo Videograf
ISBN 978-83-8293-192-1
Data wydania 23 kwietnia 2024
Język: Polski
Liczba stron: 352
Rozmiar pliku: 984,3 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 352
Rozmiar pliku: 566,6 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
37,90 zł32,22 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Kiedy w firmie, w której pracuje Malwina, pojawia się możliwość wyjazdu na trzymiesięczny kontrakt do Dubaju, kobieta jest rozdarta. Praca w Emiratach Arabskich to jej marzenie, ale... Ma przecież Marcina, z którym nie chce się rozstawać.

Ibrahim przygotowuje się do poślubienia Ayeshy. Wierzy, że małżeństwo zaaranżowane przez rodziców zapewni mu miłość i fuzję rodzinnych przedsiębiorstw.

Ibrahima i uroczą Polkę łączy tylko praca. Oboje są w szczęśliwych związkach i nie szukają żadnych przygód. Jednak nieoczekiwanie dla nich znajomość przeradza się w coś więcej. Różnice kulturowe stopniowo zanikają, a głos coraz częściej zabiera serce.

Czy związek Malwiny i Marcina przetrwa trudne chwile rozstania? I czy Ibrahim zazna uczucia, którego tak pragnie? A może los szykuje dla nich zupełnie inną niespodziankę?

Zapach pustyni to ciepła jak pustynny piasek opowieść o bliskości. Kusi aromatem kardamonu i szafranu. Zachęca, by wraz z bohaterami dotknąć magicznego Dubaju oraz skosztować miłości, dla której nieistotne jest pochodzenie czy status.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »