Zaopiekuj się mną. Poczytam ci, Doris - Holly Webb

Zaopiekuj się mną. Poczytam ci, Doris

Holly Webb

17,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Zielona Sowa
ISBN 978-83-8240-960-4
Data wydania 24 sierpnia 2022
Język: Polski
Liczba stron: 128
Rozmiar pliku: 4,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 128
Rozmiar pliku: 10,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
17,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Jackowi jest trudno w szkole, bo nie radzi sobie z czytaniem tak dobrze jak inne dzieci. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia ze starszą siostrą odwiedza schronisko i poznaje nerwowego szczeniaka o imieniu Doris. Odtąd Jacek regularnie odwiedza schronisko i ćwiczy czytanie, siedząc obok Doris. Z biegiem czasu obydwoje nabierają pewności siebie. Gdy okazuje się, że pewna rodzina rozważa adopcję Doris, Jacek zaczyna się obawiać, że straci przyjaciółkę na zawsze...

„Zaopiekuj się mną” to bestsellerowe książki autorstwa Holly Webb, które pokochały dzieci na całym świecie! Znajdziecie w nich wzruszające opowieści o przyjaźni między dziećmi a zwierzętami. To nie tylko przyjemność z czytania, ale również nauka empatii, wrażliwości i odpowiedzialności za zwierzę.

Seria książek „Zaopiekuj się mną” to dobry pomysł na pierwsze samodzielne czytanie. Tytuły skierowane są do dzieci w wieku 6–8 lat i charakteryzują się prostym tekstem i dużą czcionką. W środku znajdują się czarno-białe ilustracje, które z pewnością uatrakcyjnią lekturę każdemu dziecku.

To seria obowiązkowa dla każdego małego fana czworonogów!

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »