Zacznij wróżyć - Aleksandra Molenda

Zacznij wróżyć

Aleksandra Molenda

35,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo E-bookowo
ISBN 978-83-8166-395-3
Data wydania 29 września 2023
Język: Polski
Liczba stron: 79
Rozmiar pliku: 1,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 79
Rozmiar pliku: 2,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
35,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Zacznij Wró Żyć to książka skierowana zarówno do osób planujących rozpoczęcie przygody z komercyjnym wróżeniem jak i tych które chcą zacząć wykorzystywać karty do pracy nad swoim rozwojem osobistym. W kursie zawarte są wskazówki dotyczące tego jak rozpoznać w sobie potencjał do bycia wróżką, pracować z klientami, dbać o swoje granice zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Nie zabraknie oczywiście opisu metod przepowiadania przyszłości za pomocą kart, opartych na snach i chiromancji. W swojej praktyce stawiam na intuicję, dlatego pominięte zostaje znaczenie poszczególnych kart oraz symboli, zamieszczam jedynie źródła, z których zdarza mi się korzystać podczas wykonywania wróżb. Dla osób chcących dowiedzieć się więcej szczegółów z pracy wróżki zamieszczone zostały historie spisane prosto zza wróżbiarskiego stołu.

Niniejszy kurs/poradnik/nowela filozoficzna może stanowić pasjonującą lekturę zarówno dla osób z zamiłowaniem do magii jak i tych które lubią poszerzać swoje horyzonty i poznawać różne perspektywy na świat.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »