Zabić króla. Tom 16 - Izabella Frej

Zabić króla. Tom 16

Izabella Frej

25,00 zł21,25 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Oficynka
ISBN 978-83-67875-28-8
Data wydania 23 kwietnia 2024
Język: Polski
Liczba stron: 47
Rozmiar pliku: 809,2 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 47
Rozmiar pliku: 593,5 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
25,00 zł21,25 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Seryjni mordercy, psychopaci, szaleńcy. Prawdziwe potwory są wśród nas!

W tym opowiadaniu poznajemy Andrew Cunanana, który między innymi zabił króla mody Gianniego Versace. Szokująca historia zabójcy pozostaje otwartą raną amerykańskiej społeczności LGBT, która uważa, że sprawą zajęto się na poważnie dopiero, kiedy zginął pewien milioner z Chicago. Co doprowadziło do tego, że morderca zaczął zabijać? Kim był i co chciał osiągnąć?

TRUE MONSTERS to seria opowiadań kryminalnych opartych na faktach. Jej bohaterami są wzbudzający grozę sprawcy zabójstw z całego świata, których motywacje i działania każą zadać pytanie, co sprawia, że człowiek staje się potworem.

Izabella Frej – autorka opowiadań i tłumaczka. Socjolog z wykształcenia, podobnie jak kryminolog Colin Wilson zastanawia się, co było pierwsze: zbrodnia czy społeczeństwo. Jest poliglotką, myśli i działa w czterech językach. Feministka, LGBT, zawsze w obronie słabszych i mniejszości.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »