Wysokie Obcasy Extra 9/2020 - Opracowanie zbiorowe

Wysokie Obcasy Extra 9/2020

Opracowanie zbiorowe

8,99 zł

Dostępne formaty plików: PDF, MOBI, EPUB

Wydawnictwo Agora
ISBN
Data wydania 1 września 2020
Język: Polski
Liczba stron: 204
Rozmiar pliku: 28,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment PDF
Język: Polski
Liczba stron: 259
Rozmiar pliku: 3,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 259
Rozmiar pliku: 3,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
8,99 zł

Dostępne formaty plików: PDF, MOBI, EPUB

Opis

Viagra dla kobiet pewnie nigdy nie powstanie, natura naszego pożądania jest zbyt zawikłana. I – jak mówi psycholożka Paulina Malinowska-Trojanowska – każda kobieta ma w tej kwestii inaczej.

A po co w ogóle ta podniecająca pastylka? Bo dobrze jest czuć pożądanie. Aby podkręcić libido, gdy gaśnie po latach nawet w najlepszym związku. Ale też presja kulturowa na przeżywanie dzikiego seksu jest jak imadło. W filmach ludzie bez przerwy drą na sobie ciuchy, fruwają guziki. Scena, gdy ktoś po omacku szuka kluczy, by otworzyć drzwi, bo ręce i usta są już zajęte innymi rękami i ustami, powtarza się po tysiąckroć. A jak ty tak nie płoniesz, zostaniesz sama.

W świetnym serialu „Rząd” duńska premier w trakcie kampanii wyborczej nie bardzo ma siłę i ochotę na małżeńskie spełnienia. Wygrywa w polityce, przegrywa w miłości. Oczywiście nie tylko dlatego, że boli ją głowa. Seks to zaledwie jeden, choć ważny kawałek skomplikowanej łamigłówki, jaką jest połączenie kariery z rodziną. Pożądanie, a zwłaszcza jego brak, jest ściśle związane z fazą naszego życia, zmęczeniem, stresem, samooceną itp., itd. A jak na nasze życie erotyczne wpływa niepewność wyjaskrawiona przez pandemię? Jak blokada albo afrodyzjak. Bo jesteśmy różne. Obie odpowiedzi są dobre, byle były twoje.

Ewa Wieczorek

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »