Wygrywa miłość - Barbara Cartland

Wygrywa miłość

Barbara Cartland

9,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo
ISBN 978-87-11-77183-9
Data wydania 25 grudnia 2019
Język: Polski
Liczba stron: 160
Rozmiar pliku: 351,6 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 160
Rozmiar pliku: 819,6 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
9,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Okrutne czasy wojny. Młody pułkownik Wood powraca z Francji, gdzie był prawą ręką księcia. To co zastaje po zejściu na ląd bardzo go dziwi. Nie spodziewał się zobaczyć Anglii w takim stanie. Nędzy, biedzie, upadku. Podczas jego pobytu na froncie, zmarł jego ojciec a on sam zaś został lordem Heywoodem. Niestety okazuje się, że majątek, do którego planował wrócić jest w stanie upadku, a rodzinne konto świeci pustakami.

Nie załamuje się jednak, a pierwsze co zamierza zrobić to udać się do swojej rodzinnej posiadłości i przekonać się o wszystkim na własne oczy. W podróży towarzyszy mu jeden z jego żołnierzy Carter, którego zamierza zatrudnić w swojej posiadłości. Gdy dociera na miejsce okazuje się, że sytuacja rzeczywiście jest krytyczna. Ponadto spotyka w jednym z pokoi tajemniczą dziewczynę, która nie ma najmniejszego zamiaru opuszczać rezydencji.

Czy lord Heywood pozwoli jej zostać? Czy razem uda im się odbudować świetność posiadłości? Kim okaże się młoda, uparta i krnąbrna nieznajoma?

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »