Wpół do końca czasu -

Wpół do końca czasu

47,99 zł40,79 zł

Dostępne formaty plików: EPUB

Wydawnictwo Novae Res
ISBN 978-83-8373-111-7
Data wydania 14 maja 2024
Język: Polski
Liczba stron: 414
Rozmiar pliku: 1,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
47,99 zł40,79 zł

Dostępne formaty plików: EPUB

Opis

Nastoletnia Jane Halley ma wyjątkowy dar: dostrzega odkształcenia przestrzeni i śni powtarzające się sekwencje wzorów. Jej życie biegnie spokojnym i uporządkowanym torem – do dnia, w którym spotyka Adama Reiniera, chłopaka pochodzącego z równoświata Tanglum. To właśnie on otwiera przed dziewczyną bramy do równoległych rzeczywistości, tłumaczy jej zdolności i wciąga w skomplikowaną sieć sojuszów oraz konfliktów zagrażających wszystkim wersjom wszechświata.

Wkrótce po poznaniu Adama, Jane odwiedza kolejny niezwykły gość z Tanglum: jej nieżyjący od lat dziadek Stan. Ma on odmienne od Adama plany na przyszłość. Zmuszona do wyboru między dwiema frakcjami, Jane decyduje się wyruszyć w nieznane, aby lepiej zrozumieć swoją rolę w nadchodzących wydarzeniach. W podróży, poza Adamem, towarzyszy jej szkolny kolega, Feliks Cassel. Czy niebezpieczna wyprawa przez alternatywne rzeczywistości przyniesie odpowiedzi na dręczące ją pytania?

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »