Wielki Comeback - Krzysztof Kasowski

Wielki Comeback

Krzysztof Kasowski

24,90 zł19,67 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, PDF, MOBI

Wydawnictwo Psychoskok
ISBN 978-83-8119-873-8
Data wydania 5 listopada 2021
Język: Polski
Liczba stron: 338
Rozmiar pliku: 1,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 338
Rozmiar pliku: 2,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment PDF
Język: Polski
Liczba stron: 338
Rozmiar pliku: 4,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
24,90 zł19,67 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, PDF, MOBI

Opis

Poznaj realia polskiego przemysłu rozrywkowego.
Krzysztof Kasowski powraca z barwną opowieścią o życiu muzyków, mechanizmach rządzących show-biznesem i zmianach, które wydarzyły się na przestrzeni blisko 30 lat.
Jego powieść to satyra na współczesny show-biznes przeplatana wspomnieniami barwnych i tak modnych dziś lat 90. Był to czas, w którym nie rządziły portale społecznościowe, Internet nie był tak powszechny, a przyjaźń i lojalność liczyły się bardziej niż pieniądze.
Główny bohater książki – Patryk, lider najpopularniejszego polskiego boysbandu końca lat dziewięćdziesiątych (Best5 – polskiego odpowiednika Backstreet Boys) czas swoich największych sukcesów ma dawno za sobą. Sporadycznie koncertuje, nagrywa, ale funkcjonuje na marginesie branży muzycznej i tęskni za dawną sławą.
Kasowski zawsze szukał swego miejsca na muzycznej scenie, świadczą o tym fakty z jego życiorysu, które zaprezentował w książce. Nie jest to jednak autobiografia artysty, ale dla publiczności z drugiej strony sceny, tej hałasującej na koncertach, odgrodzonej od „artystów” linami i kordonem ochroniarzy – jest to lekkie wtajemniczenie w wielki świat estrady.
Dla wielbicieli muzyki dance ta książka jest niewątpliwie atrakcją, ponieważ odsłania kulisy około estradowego życia niegdysiejszych bożyszczy, którzy nadal marzą o tym, by wciąż być idolami.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »