Wątek poboczny, czyli na czym polega metafora mężczyzny z dwoma śledzionami - Stella Szeszuła

Wątek poboczny, czyli na czym polega metafora mężczyzny z dwoma śledzionami

Stella Szeszuła

21,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Novae Res
ISBN 978-83-7722-263-8
Data wydania styczeń 2011
Język: Polski
Liczba stron: 129
Rozmiar pliku: 1,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 129
Rozmiar pliku: 959,1 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
21,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Co byś zrobił, gdybyś podejrzewał, że Twój trzydziestodziewięcioletni przyjaciel zaczął spotykać się z Twoją córką, która niedługo bierze ślub? Wiem, czego byś nie zrobił: z pewnością byś się na to nie zgodził. Thomas Rice staje przed ciężkim zadaniem wybrania „mniejszego zła” – między Rogerem Woodem, swoim cynicznym równolatkiem, a narzeczonym Meadow, Padalcem Danielem, którego wprost nie cierpi. Jakiego wyboru dokona Tom i czy jego wybór zaakceptuje główna zainteresowana?

„Wątek poboczny – czyli na czym polega metafora mężczyzny z dwoma śledzionami” to próba podjęcia dyskusji na temat wpływu innych ludzi na podejmowane przez nas decyzje. Przez tę historię przewija się więc: problem ślubu, do którego przynajmniej jedno z narzeczonych nie jest przekonane, chęć sprostania społecznym wymaganiom, stereotyp współczesnej rodziny, i – wreszcie – kwestia szorstkiej, męskiej przyjaźni. A wszystko to w oparach dziesiątek litrów szkockiej.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »