Warunki udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego - Małgorzata Sieradzka

Warunki udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego

Małgorzata Sieradzka

149,00 zł

Dostępne formaty plików: PDF

Wydawnictwo C. H. Beck
ISBN 978-83-8158-163-9
Data wydania 2019
Język: Polski
Liczba stron: 156
Rozmiar pliku: 1,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
149,00 zł

Dostępne formaty plików: PDF

Opis

W monografii zaprezentowano w sposób całościowy problematykę warunków udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. Warunki udziału dotyczą właściwości podmiotowej wykonawcy, a od ich spełnienia uzależniony jest udział wykonawcy w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. W sposób wyczerpujący omówiono obligatoryjne i fakultatywne warunki, od których spełnienia zależy udział wykonawcy w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. Szczegółowo omówiono procedurę samooczyszczenia (self-cleaning) wykonawcy oraz podstaw jej zastosowania. Rozważania zawarte w monografii odwołują się do aspektu praktycznego funkcjonowania regulacji prawnych relewantnych dla kwestii podmiotowych warunków udziału w postępowaniu.

W opracowaniu uwzględniono najnowsze orzecznictwo KIO oraz TSUE dotyczące warunków udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. Przedstawiono także wpływ orzeczeń na interpretację przepisów.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »