Wakacje uległej 2. Padok – seria erotyczna BDSM - Catrina Curant

Wakacje uległej 2. Padok – seria erotyczna BDSM

Catrina Curant

3,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo
ISBN 978-87-28-36610-3
Data wydania 17 czerwca 2022
Język: Polski
Liczba stron: 7
Rozmiar pliku: 299,4 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 7
Rozmiar pliku: 178,8 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
3,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

„– Myślisz o nim – mówi mój kochanek, leży na boku i patrzy na moją twarz. Jego palce błądzą po moim ciele.

– Tak, ja… – Przerywam, a on zakłada mi włosy za ucho.

– Widzę, to ciekawe, podniecające. – Nachyla się nade mną, jego palce głaszczą mi krocze. – Podoba mi się to. Ten ogień i to, że jesteś teraz moja. Nie jego.

– Jestem, panie, jestem twoja – odpowiadam szczerze. Jestem. I nie chcę tego zmieniać. A jednocześnie pragnę innego mężczyzny.

– Grzeczna dziewczynka – chwali, a jego palce zagłębiają się we mnie. Jestem znów gotowa, dla niego będę zawsze. – Odwróć się.”

Urlop. Ona postanowiła spędzić go nietypowo, na tygodniowej sesji BDSM, podczas której musi się podporządkować. Całkowicie i bezwarunkowo. Tyle że Mirabell to uwielbia: to moment, w którym może odpocząć od decydowania i zarządzania. Jej Pan dba o wszystkie jej potrzeby i chociaż ma ciężką rękę – jest jednocześnie czuły. Jednak gdy na horyzoncie pojawia się Dziki – inny Uległy, jej spokój zostaje zakłócony. Napięcie miedzy całą trójką rośnie, a Mirabell odkrywa, że tych dwóch mężczyzn coś łączy…

Druga część z cyklu „Wakacje uległej” autorstwa Catriny Curant.

O serii:

Zasady Wytwórni są proste i nie ma ich dużo: Posłuszeństwo. Granice. Absolutna tajemnica.

To pierwsze jest najcięższe, ale najprzyjemniejsze. Daje jej oddech, jest czymś, na co czeka, czego potrzebuje. Granice – je zmienia co rok, analizuje poprzednie i sprawdza, gdzie chciała je zmienić. Po to jest rozmowa na koniec, czasami wydaje jej się, że to ten element sprawia, że za każdym razem wraca. Teraz już po raz piąty. Tajemnica – nie słyszała, aby ktokolwiek z uczestników kiedykolwiek ją zdradził. Z drugiej strony – chociaż czasem rozpoznaje kogoś, wie, że nawet jakby powiedziała o tym w mediach – nie ma żadnych dowodów. Nic. Tylko opowieść, która zniszczyłaby jej karierę szybciej niż innych.

Urlop w Wytwórni – siedem dni. Czasami myśli, że to dużo. Częściej – że stanowczo za krótko.

Catrina Curant to pseudonim artystyczny polskiej pisarki. Eksperymentowanie w łóżku, szukanie nowych doznań i odkrywanie swojej natury jest dla niej czymś naturalnym. Pisuje felietony na portalu erotycznym, odwiedza lokale swingerskie i bywa na pokazach BDSM. Fascynuje ją japońska sztuka Shibari, a w swoich tekstach stara się łączyć mistycyzm z erotyką i naturalnym ludzkim dążeniem do spełniania pragnień. Nie uznaje tematów tabu, a seksualność człowieka jest pasją jej życia.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »