W moim śnie - Joanna Gajewczyk, Joanna Gajewczyk

W moim śnie

Joanna Gajewczyk, Joanna Gajewczyk

31,90 zł27,12 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Akurat
ISBN 978-83-287-1608-7
Data wydania 31 marca 2021
Język: Polski
Liczba stron: 294
Rozmiar pliku: 2,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 294
Rozmiar pliku: 5,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
31,90 zł27,12 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Pola wraca z dużego miasta do rodzinnej miejscowości by spełnić swoje marzenia o własnej kawiarni. Jednak spokojne życie na prowincji przerywa seria koszmarów nawiedzających ją każdej nocy. We śnie spotyka nieznajomego – Wadima. Mężczyzna wydaje się równie zagubiony, jak ona sama. Chociaż dopiero się poznali, Pola i Wadim czują, że mogą sobie zaufać i wspólnie szukają przyczyny mrocznych snów.

Aby kontynuować poszukiwania para spotyka się w rzeczywistości. Postanawiają rozwiązać tajemnicę nękających ich koszmarów. Kolejno odkrywane poszlaki i wskazówki prowadzą ich na Wschód, w rodzinne strony Wadima.

Jakie znaczenie odgrywa sierociniec, w którym wychował się mężczyzna? Czy to możliwe, że Polę i Wadima nawiedza wspomnienie zbrodni popełnionej przed wieloma laty? Czy uczucie rodzące się pomiędzy tą dwójką ma szansę przetrwać?Ta książka hipnotyzuje i zabiera w niesamowitą podróż na granicy jawy i snu.

Joanna Gajewczyk stworzyła powieść, jakiej jeszcze nie było. „W moim śnie” wciąga czytelnika w wir niesamowitych wydarzeń, aby nawet przez chwilę nie zwolnić tempa. Gajewczyk wie, jak utrzymać napięcie do samego końca. Niepokojące wydarzenia, wyraziści bohaterowie i nadprzyrodzone okoliczności sprawią, że nie będziesz mogła oderwać się od tej książki!

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »