Vicious Queen. Boneyard Kings. Tom 2 - Becca Steele

Vicious Queen. Boneyard Kings. Tom 2

Becca Steele

36,90 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo
ISBN 978-83-8321-746-8
Data wydania 11 października 2023
Język: Polski
Liczba stron: 240
Rozmiar pliku: 6,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 240
Rozmiar pliku: 3,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
36,90 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Zamknij oczy i policz do trzech…

Everly myślała, że trzy nieszczęścia w jej życiu wyczerpią limit. Nie miała pojęcia, że kłopoty dopiero się zaczną… Po tym, jak straciła wszystko, musiała wyjechać na drugi koniec świata, żeby zamieszkać ze swoim wujkiem. Nie przewidziała, że stanie się celem trzech niebezpiecznych i szalenie pociągających chłopaków, zwanych Królami Cmentarzyska.

W tej zupełnie nowej rzeczywistości Everly nie wie już, komu może zaufać. Wszystko, w co wierzyła, okazuje się kłamstwem. Jej bliscy skrywają mroczne sekrety, a ci, którzy dotąd najbardziej jej zagrażali, teraz podzielą jej serce na trzy równe części. Jedno jest pewne: jeśli Everly chce przetrwać, nie będzie mogła już dłużej być pionkiem w cudzej grze. Pora, aby stała się królową.

„Vicious Queen” to drugi tom trylogii Boneyard Kings.

Ostrzeżenie:

Książka zawiera sceny przemocy, opisy brutalnych i perwersyjnych praktyk seksualnych, a także elementy horroru, które mogą wywoływać niepokój. Treść jest fikcją literacką i nie stanowi realistycznego odzwierciedlenia. Powieść przeznaczona dla dorosłych.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »