Urodzony wolny - Jakub Gburzyński

Urodzony wolny

Jakub Gburzyński

29,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo E-bookowo
ISBN 978-83-965885-1-7
Data wydania 7 września 2022
Język: Polski
Liczba stron: 151
Rozmiar pliku: 197,0 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 151
Rozmiar pliku: 292,6 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
29,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Czy zastanawiałeś(-łaś) się kiedyś, jakie to uczucie żyć bez strachu? Bez cierpienia, stresu i napięcia? W spokoju, szczęściu i miłości? Czy odpowiedziałeś(-łaś) sobie kiedyś na pytanie, czym jest Twoje życie i dlaczego nie zawsze toczy się po Twojej myśli? Czy próbowałeś(-łaś) odgadnąć kiedyś sens własnych narodzin?

Religia i nauka nie potrafią dostarczyć dowodów na istnienie Boga, duszy i pozagrobowych krain, czyniąc dyskusję na temat metafizyki bezprzedmiotową. Ale co jeśli Bóg naprawdę istnieje, wszechświat nie powstał przypadkiem, śmierć nie kończy egzystencji, życie ludzkie i cierpienie posiadają znaczenie oraz niezwykle ważny cel, których odkrycie pozwala leczyć nerwicę, depresję czy bezsenność w bardzo prosty sposób? Co jeśli nie ma pytań, na jakie nie da się znaleźć odpowiedzi, a rozwiązania nawet największych tajemnic są na wyciągnięcie ręki dla każdego z nas? Co jeśli ścieżka pełnego zrozumienia nie wiedzie ani przez żaden z systemów wierzeń, ani przez znaną nam obecnie naukę? Co jeśli... prowadzi przez zupełnie inną drogę?

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »