Umarli mówią ciszej - Paweł Ślusarczyk

Umarli mówią ciszej

Paweł Ślusarczyk

44,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI, PDF

Wydawnictwo Dlaczemu
ISBN 978-83-67852-13-5
Data wydania 10 maja 2024
Język: Polski
Liczba stron: 378
Rozmiar pliku: 4,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 378
Rozmiar pliku: 1,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 378
Rozmiar pliku: 6,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment PDF
44,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI, PDF

Opis

Do komendy w Lesku przybywa podkomisarz Janusz Konkol. Nie potrafi odnaleźć się w nowym miejscu pracy, ani w bieszczadzkiej topografii. Dopiero, kiedy w pozornym zgonie z przyczyn naturalnych odkrywa działanie osób trzecich, zaczyna czuć się jak ryba w wodzie.
Pełen sprzeczności Konkol stosuje niekonwencjonalne metody, wysnuwa daleko idące wnioski, przeklina biurokrację i statystyki, nie przebiera w słowach wypowiadanych do przełożonych, a przy tym nie ogarnia najprostszych spraw i ma awersję do nowoczesnej technologii. Jego partnerka Magdalena Krab z kolei nadużywa alkoholu, przez co ściąga na siebie kłopoty.
Czy w tym malowniczym krajobrazie gór, lasów, środowisku zakapiorów i Zalewu Solińskiego Krab z Konkolem dojdą do porozumienia? Jaki związek ze śledztwem ma resocjalizacja młodzieży w zakładzie poprawczym, w którym przez wiele lat działał pewien układ, za którego sznurki pociągał wychowawca Lucjan Graczek? I czy dziwactwa Konkola przypadną Czytelnikowi do gustu?

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »