Uczył bocian boćka. Rymowana inscenizacja muzyczna - Elżbieta Szwajkowska

Uczył bocian boćka. Rymowana inscenizacja muzyczna

Elżbieta Szwajkowska

4,27 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo E-bookowo
ISBN 978-83-7859-163-4
Data wydania kwiecień 2013
Język: Polski
Liczba stron: 15
Rozmiar pliku: 2,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 15
Rozmiar pliku: 4,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
4,27 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Piosenki z książki „Piosenkowe zabawy dla dzieci”, z tekstami Elżbiety i Witolda Szwajkowskich i muzyką Stefana Gąsieńca, wydanej przez Wydawnictwo Harmonia, wplecione są w fabułę zbudowaną wokół postaci bocianów. Rymowana inscenizacja muzyczna w trzech aktach pomyślana jest do wystawiania z udziałem dzieci w szkołach, przedszkolach i teatrzykach. Może być połączona z piosenkami odtwarzanymi z płyty i/lub śpiewanymi przez dzieci do podkładów muzycznych piosenek znajdujących się również na płycie. W inscenizacji można wykorzystać maski bocianów zaprojektowane i wykonane przez Pracownię Papieru Bordo.


Elżbieta i Witold Szwajkowscy

Autorzy książek dla dzieci i do pracy z dziećmi, gier i zabawek edukacyjnych, a także różnych pomysłów na łączenie rymowanych tekstów z zabawami i grami edukacyjnymi. Na rynku książek dla dzieci od nieco ponad roku, mają na swoim koncie 15 książek wydanych przez Wydawnictwo Harmonia. Są wśród nich bogate zbiory rymowanych tekstów do ćwiczeń logopedycznych, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, a także książeczki o charakterze ogólnorozwojowym, które mogą mieć różnorodne zastosowania edukacyjne.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »