Uczta pożądania. Opowiadanie erotyczne - Black Chanterelle

Uczta pożądania. Opowiadanie erotyczne

Black Chanterelle

3,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo
ISBN 978-87-28-13631-7
Data wydania 27 grudnia 2021
Język: Polski
Liczba stron: 12
Rozmiar pliku: 310,8 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 12
Rozmiar pliku: 178,2 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
3,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

„Zawsze się z nią droczył. Może dlatego tak bardzo go lubiła? Innych potrafiła stawiać po kątach, a w jego zielonych oczach miała ochotę tańczyć, śmiać się i tonąć za każdym cholernym razem. Poczuła, jak strużka potu spływa jej wzdłuż skroni – była na tyle zgrzana, że kolejny rumieniec na twarzy nie wzbudzał niczyich podejrzeń. Kto by pomyślał, że cukiernik wyrobi sobie tak imponująco muskularne ciało od dźwigania palet słodyczy, kilogramów mąki i łopat do chleba? Nieważne, jak bardzo próbowała oddzielać życie zawodowe od prywatnych widzimisię – zawsze ustawiała ich kuchenne dyżury razem… najlepiej wieczorami, kiedy służba wracała do swoich komnat.”

 

Charlotte, pochodząca z rodziny z wielopokoleniowymi tradycjami kulinarnymi, otrzymuje zaproszenie na królewską ucztę weselną… od kuchni. Ma sprostać nietuzinkowym zachciankom szlachty, serwując perfekcyjnie skomponowane dania. Jak się okazuje, parna kuchnia, stres, napięta atmosfera, adrenalina oraz pięćdziesiąt smakowitych potraw sprzyja nie tylko pasji gotowania… o czym Charlotte przekonuje się, pracując ramię w ramię z młodym, przystojnym mistrzem cukiernictwa. Temperatura w kuchni rośnie coraz bardziej.

 

Black Chanterelle - osnuta cieniem tajemnicy autorka oraz niezłomna badaczka ludzkich pragnień, marzeń i pożądań. W swoich dziełach skupia się na budzeniu w czytelniku szerokiej gamy doznań, zarówno sensualnych, jak i estetycznych. Erotyka jest dla niej pojęciem obszernym, pięknym i różnorodnym, jednocześnie pozbawionym tabu, co zawsze uchwyca w świetle swoich barwnych fabuł o elementach fantasy... i fantazji.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »