Tylko my i nikt więcej -

Tylko my i nikt więcej

35,00 zł29,75 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Poligraf
ISBN 978-83-8308-569-2
Data wydania
Język: Polski
Liczba stron: 312
Rozmiar pliku: 0 B
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 312
Rozmiar pliku: 0 B
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
35,00 zł29,75 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Kontynuacja kultowej powieści \"Emigrantka\". Historia młodej dziewczyny, która potajemnie wyrusza na podbój Ameryki. Żądna nowych doznań, dalekiego świata, zagranicznej kariery oraz wielkiej miłości wyjeżdża w nieznane. W tej części życie bohaterki nabiera nowego wymiaru, a los stawia przed nią kolejne niespodzianki. \"Tylko my i nikt więcej\" do samego końca trzyma czytelnika w napięciu. To powieść pełna zwrotów akcji, humoru i przeżyć, których doznaje niejedna młoda kobieta, stawiając pierwsze kroki w dorosłość.

Paula Tarnacka - dekoratorka wnętrz z licencją międzynarodową, sprzedawczyni materiałów budowlanych zamieszkała na stałe w Stanach Zjednoczonych, która pewnego dnia postawiła wszystko na jedną kartę i postanowiła spełnić swoje marzenie o zostaniu pisarką. Zaczęła od pamiętników jako mała dziewczynka, potem były krótkie artykuły dekoratorskie, w końcu odważyła się wyjść naprzeciw pragnieniom. Swoimi książkami chce motywować do walki o siebie i spełnianie ukrytych marzeń. Wierzy w to, że każdy człowiek powinien wsłuchać się w głąb siebie i uwierzyć, że może więcej niż podpowiada mu umysł.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »