Trójkąt jak ze snu. Erotyka swingerska - - SheWolf

Trójkąt jak ze snu. Erotyka swingerska

- SheWolf

2,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo
ISBN 978-87-28-11157-4
Data wydania 27 grudnia 2021
Język: Polski
Liczba stron: 10
Rozmiar pliku: 515,8 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 10
Rozmiar pliku: 253,7 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
2,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

„Był przyjemny półmrok, atmosfera jak w starym, dobrym klubie. Zauważyłam, że swoboda, jaka panowała, dotyczyła też sfery seksualnej. Ludzie coraz odważniej sobie poczynali i zaczęło mi świtać, po co właściwie się tutaj zebrali. Nagle poczułam, że ktoś obok mnie siada.

– I jak, przyjemnie? – spytał Janusz.

– O tak, bardzo. Dziękuję za zaproszenie – odpowiedziałam zgodnie z prawdą. Już powoli zaczynało mi szumieć w głowie. Mężczyzna uśmiechnął się i położył mi dłoń na kolanie. Odrobinę zamarłam, a on zaczął przesuwać rękę w górę, pod sukienkę.

– A twoja żona? – wykrztusiłam.

– Zaraz do nas dołączy. Jeśli oczywiście się na to zgodzisz. – Pomachał do Iwony. Odpowiedziała mu takim samym gestem i przesłała całusa. – Zaraz będziemy bawić się tak samo doskonale, jak cała reszta… – dodał.”

 

W czasie urlopu nad morzem, spędzanego z matką i dziećmi, Karolina spotyka na plaży tajemniczego mężczyznę, z którym umawia się na drinka. Po randce Janusz zaprasza ją na imprezę, gdzie poznaje jego żonę... Czy nowe znajomości okażą się warte grzechu?

 

 

 

SheWolf jest autorką opowiadań erotycznych i aspirującą polską pisarką. Z wykształcenia magister psychologii, a z zamiłowania fotograf. Zafascynowana tym, co ukryte i niedostępne. Zagłębia się w ludzkie umysły z dziką satysfakcją, poznając najbardziej skrywane sekrety.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »