Trafiony, zatopiony - Tessa Bailey

Trafiony, zatopiony

Tessa Bailey

37,50 zł

Dostępne formaty plików: EPUB

Wydawnictwo Muza
ISBN 978-83-287-3048-9
Data wydania 20 marca 2024
Język: Polski
Liczba stron: 384
Rozmiar pliku: 1,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
37,50 zł

Dostępne formaty plików: EPUB

Opis

Hannah jest asystentką produkcji w małym studiu filmowym w LA. Od lat podkochuje się skrycie w Siergieju, reżyserze, dla którego pracuje. Gdy okazuje się, że zdjęcia do najnowszego filmu będą kręcone w rybackim miasteczku Westport, Hannah jest podwójnie szczęśliwa. Będzie mogła spędzić trochę czasu z siostrą, która tam mieszka. No i nadarzy się okazja do ponownego spotkania z przystojnym kapitanem Foxem. Miała już okazję go poznać, przez kilka dni towarzyszył jej na targach płyt winylowych, a potem esemesowali.

Ekipa filmowa dociera do Westport, ale na miejscu okazuje się, że z powodu najazdu rodziny Hannah nie może zatrzymać się u siostry. Ląduje więc w mieszkaniu Foxa. Młody kapitan ma reputację kobieciarza i lekkoducha. A Hannah wciąż bez wzajemności wzdycha do Siergieja. Nie wie, co ma zrobić, by reżyser wreszcie dostrzegł w niej kobietę. Tu z pomocą przychodzi Fox jako doświadczony uwodziciel. Ale jest wściekły na siebie za te porady, bo sam kocha się w dziewczynie. I chciałby, by zmieniła obiekt zainteresowań. Czy uda mu się zdobyć jej serce?

„Trafiony, zatopiony” to pełna humoru rozkoszna komedia romantyczna, druga część cyklu o siostrach Bellinger.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »