Totalnie rozchwiane życie Klary. Tom 2 -

Totalnie rozchwiane życie Klary. Tom 2

33,90 zł30,51 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo
ISBN 978-83-8371-299-4
Data wydania 19 czerwca 2024
Język: Polski
Liczba stron: 256
Rozmiar pliku: 22,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 256
Rozmiar pliku: 29,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
33,90 zł30,51 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Emocje, które wybuchają z ogromną siłą!

W życiu Klary pojawiają się WIELKIE EMOCJE. A to wszystko przez nieuchronnie nadchodzące zmiany. W szkole imienia świętej Ludwiny pojawia się nowy dyrektor, który każe do siebie mówić po imieniu (z pewnością namiesza w szkolnym życiu). Nowa partnerka taty i jej córka zmieniają dotychczasowy rodzinny układ (a szczególnie tradycyjne wyjście na lody z tatą – po prostu katastrofa!). I ostatnia, arcyważna sprawa, na pokładzie rodziny pojawi się jej nowy członek, a nawet dwóch (tego TOTALNIE nikt się nie spodziewał!). Czy trzeba wymieniać dalej? Przygotujcie się na NIESAMOWICIE KOMICZNĄ serię wydarzeń, a wraz z nią emocje, jakich się nie spodziewacie!

Nikt nie lubi odczuwać nieprzyjemnych emocji, ale one same się pojawią! Klara chce się ich pozbyć, ale im mocniej je tłumi, tym bardziej dają o sobie znać. Są jak glutek, który przeciska się przez każdą szczelinę, dopóki nie wydostanie się ze swojej pułapki. Klara zauważa, że za każdym razem, gdy odsuwa swoje zmartwienia na bok, one wstrząsają jej światem. I to dosłownie!

Witajcie w świecie Klary, gdzie nic nie jest idealne, ale za to śmiech ma zbawienną moc! Czekają na was: zrzędzenie pani Pitbull (szkolnej nauczycielki), tańczący pieczony kurczak i jaja spadające wprost na głowę nowego dyrektora. Czy może wydarzyć się coś jeszcze gorszego?

Przezabawna i wspierająca historia dla każdego dziecka, które kiedykolwiek straciło kontrolę nad swoimi emocjami!