To nie koniec - Paulina Nowak

To nie koniec

Paulina Nowak

32,99 zł28,04 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Novae Res
ISBN 978-83-8313-287-7
Data wydania 1 stycznia 2023
Język: Polski
Liczba stron: 246
Rozmiar pliku: 1003,3 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 246
Rozmiar pliku: 2,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
32,99 zł28,04 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Okoliczności pierwszego spotkania Laili i Jakuba nie wróżą ich znajomości niczego dobrego. Młoda kobieta właśnie próbuje posklejać swoje serce w całość po tym, jak zdradził ją ukochany. Na domiar złego wredna kuzynka Wanda, która nigdy nie przepadała za Lailą, ponownie stara się uprzykrzyć jej życie.

Tymczasem natrętny, a jednocześnie intrygujący nieznajomy robi wszystko, by zbliżyć się do tej, którą sobie upatrzył. I wkrótce dopnie swego: Laila za namową przyjaciółki pozwala mu na coraz więcej, a wkrótce nawiązuje z nim romans. Nie podejrzewa, że właśnie podjęła decyzję, która w tragiczny sposób wpłynie na całe jej życie, a Jakub jest tylko częścią uknutej z nienawiści intrygi…

Przyjdzie taki czas, że nawet największy twardziel padnie pokonany. Nie pomoże wymiana baterii na Duracell, a łyk Red Bulla nie doda skrzydeł. Jak do tego doszło? – pomyśli. – Co poszło nie tak? Żyjąc w przekonaniu, że posiada wszystko, przydeptuje to, co może okazać się najcenniejsze. Zamykając się w świecie przepełnionym materializmem, odcina dostęp do tej małej cząstki siebie, która tkwi gdzieś głęboko przygnieciona niemoralnością. Cząstka ta, pomimo swej prostoty, nieustannie walczy, chcąc być wreszcie zauważona. Bo czymże jest życie bez miłości, wiary i nadziei? Ileż warta jest codzienność bez szczerości, szacunku, wyciągniętych dłoni ku drugiemu człowiekowi?

Paulina Nowak
Urodziła się w 1986 roku w Jastrzębiu-Zdroju. Ukończyła studia administracji samorządowej i obecnie pracuje jako specjalista w zakresie kredytów samochodowych. Jest miłośniczką czytania książek, słuchania muzyki, spędzania czasu na łonie natury i kolekcjonowania fotografii. Uwielbia podróżować w nowe miejsca wraz ze swoim mobilnym domkiem.
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »