To ja, Aleks. Miłość nigdy nie wybacza. Tom 2 - Aleksandra Giersch-Amundsen

To ja, Aleks. Miłość nigdy nie wybacza. Tom 2

Aleksandra Giersch-Amundsen

19,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo
ISBN 978-87-28-37342-2
Data wydania 17 czerwca 2022
Język: Polski
Liczba stron: 254
Rozmiar pliku: 639,1 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 254
Rozmiar pliku: 1,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
19,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Druga część historii Aleks - wrażliwej i poukładanej dziewczyny, która głęboko przeżywa rozwód swoich rodziców. Na współczesne sceny wrogości i pogardy pomiędzy najbliższymi nakładają jej się wspomnienia z okresu szczęśliwej stabilności. Trudno się w tym wszystkim połapać, zwłaszcza jeśli jest się nastolatką, przed którą dodatkowo piętrzą się wyzwania związane z dorastaniem. Na szczęście bohaterka nie jest sama - ma brata Toma, na którego zawsze może liczyć. Tom ma cztery łapy, merda ogonem i nie odstępuje swojej przyjaciółki na krok. Mądra powieść o trudnym dorastaniu, w stylu pisarstwa Ireny Jurgielewiczowej czy Beaty Andrzejczuk.

Aleksandra Giersch-Amundsen - autorka literatury młodzieżowej, w której niezwykle wiarygodnie oddaje psychikę dorastającego człowieka - targanego sprzecznymi emocjami, poszukującego siebie. Bohaterowie jej książek często zostają dodatkowo skonfrontowani z wydarzeniami, które zaburzają spokój i przewidywalność ich życia. Największą popularność zyskały jej utwory z cyklu "To ja, Aleks".

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »